Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Najpopularniejszy dzielnicowy w powiecie wyłoniony

Zakończył się I etap dolnośląskiego plebiscytu na najpopularniejszego dzielnicowego. W naszym regionie wygrał i awansował do II etapu plebiscytu asp.sztab. Krzysztof Węsek, na co dzień pracujący w Komisariacie w Bolkowie.

Asp.sztab. Krzysztof Węsek z Komisariatu Policji w Bolkowie. Fot. KPP Jawor © KPP Jawor

Poznaliśmy 27 finalistów – najpopularniejszych dzielnicowych dolnośląskich powiatów, którzy przeszli do finału wojewódzkiego. Spośród wszystkich, blisko 600 startujących policjantów bardzo wysokie, 4 miejsce z 754 głosami zajął asp.sztab. Krzysztof Węsek - dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, na co dzień pracujący w Komisariacie w Bolkowie. Tym samym został on „Najpopularniejszym Dzielnicowym powiatu jaworskiego 2018” i awansował do II etapu plebiscytu. Teraz powalczy o zwycięstwo w wielkim finale. Zachęcamy do głosowania na naszego funkcjonariusza, wysyłając sms-a o treści DDR.317 pod nr 72355.

Asp.sztab. Krzysztof Węsek – służbę w Policji rozpoczął 14 lat temu. Od samego początku pracuje w Komisariacie Policji w Bolkowie. Przez 4 pierwsze lata pełnił służbę w komórce patrolowej, a od 2007 roku jest dzielnicowym. Z uwagi na wzorowe wykonywanie obowiązków, w ubiegłym roku awansował na stanowisko starszego dzielnicowego. W przeszłości stawał już na podium lokalnych plebiscytów na „Najpopularniejszego Dzielnicowego”. W 2014 roku zajął II miejsce, a w 2015 zwyciężył w tym konkursie. Ponadto był wielokrotnie nagradzany za swoją służbę przez Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze. Asp.sztab. Krzysztof Węsek zajmuje się sprawami mieszkańców ulic Bolkowa: Jagiellońskej, Jaworskiej, Kamiennogórskiej, Kolejowej, Ludowej, 1-go Maja, Mickiewicza, Niepodległości, Piastowskiej, Plac Jana Pawła II, Polnej, Poprzecznej, Reymonta, Rynek, Sienkiewicza, Słonecznej, Słowackiego, Spacerowej, Tęczowej, Wysokogórskiej. Dzielnicowy inspiruje i organizuje działania o charakterze profilaktycznym i prewencyjnym. Uczestniczy również w spotkaniach organizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego, szkoły, a także inne organizacje mając na celu  poprawę bezpieczeństwa i porządku publicznego. Asp.sztab. Krzysztof Węsek propagując zdrowy tryb życia uprawia regularnie jazdę na rowerze oraz nordic walking.

Zainteresowanie plebiscytem jest bardzo duże. Liczba głosów oddanych za pomocą sms – ów tylko w I etapie sięgnęła blisko 25 tys.

II etap, do którego weszli finaliści - zwycięzcy I etapu z poszczególnych powiatów, rozpoczął się 9 stycznia 2018 r. i potrwa do 19 stycznia 2018 r. Zwycięzca plebiscytu, wybrany głosami mieszkańców zostanie wyróżniony przez Wojewodę Dolnośląskiego i Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Przypominamy, że głosowanie odbywa się za pomocą SMS Premium. Część uzyskanych z nich środków zostanie przekazana dla rodziny poległego na służbie policjanta podkom. Mariusza Koziarskiego, za pośrednictwem „Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach”.

Gratulujemy naszemu koledze zwycięstwa w I etapie konkursu, na szczeblu powiatowym i zachęcamy do oddawania na niego głosów w finale wojewódzkim. Do II etapu plebiscytu każdy finalista przechodzi ze swoją liczbą głosów.

Głosujmy na asp.sztab. Krzysztofa Węska wysyłając SMS-a o treści: DDR.317 pod nr 72355!

Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.