Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Nabór do projektu azbestowego

W gminie Męcinka trwa nabór do projektu azbestowego, który zakłada dotację w wysokości 100% kosztów. Deklaracje należy złożyć w siedzibie Urzędu Gminy Męcinka do 17 lipca 2019 r.

Zdjęcie ilustracyjne © Materiały prasowe / UM Legnica

Istnieje możliwość pozyskania przez gminę dofinansowania w wysokości do 100% kosztów tego przedsięwzięcia dla naszych mieszkańców. Wszystkich chętnych właścicieli nieruchomości, które zlokalizowane są na terenie Gminy Męcinka zapraszam do złożenia stosownej deklaracji w Urzędzie Gminy Męcinka. Istnieje również możliwość pozyskania dotacji na odbiór zdemontowanych już wyrobów azbestowych – informuje wójt Mirosław Brzozowski.

Deklaracje dostępne zarówno w siedzibie Urzędu Gminy Męcinka pok. nr 1 jak i na stronie internetowej www.mecinka.pl należy złożyć w siedzibie Urzędu do 17 lipca 2019 r. Więcej informacji na temat dofinansowania można uzyskać w Urzędzie Gminy pok. nr 1, tel. 76 871 34 46.

Ponadto obecnie samorząd Gminy Męcinka udziela w ramach środków budżetu gminy wsparcia m.in. na usuwanie azbestu w wysokości do 60% wartości inwestycji, do kwoty 2 000 zł.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.