Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Nabór do klas sportowych

Trwa rekrutacja do klas sportowych w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaworze.

© materiał prasowy

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworze zaprasza na otwarty nabór do klas sportowych, który odbędzie się 11 maja. Miejsce naboru – szkolna sala sportowa. Rekrutacja rozpocznie się o godz. 15 i potrwa do 17. Uczniów obowiązuje strój sportowy.

Klasy sportowe: dziewczęta – specjalność piłka siatkowa, chłopcy – specjalność piłka nożna.

Program obejmuje: 10 godzin wychowania fizycznego, w tym 2 godziny obowiązkowej nauki pływania, 2 godziny zajęć programowych oraz 6 godzin zajęć specjalistycznych.

Szkoła zapewnia zajęcia od godz. 8:00, opiekę najlepszych trenerów, udział w zajęciach w ramach klubu sportowego współpracującego ze szkołą, a także dostęp do sali gimnastycznej i Orlika.

Więcej informacji na stronie: www.zso2jawor.pl

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.