Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Nabór do JTS Piast Jawor

Klub JTS Jawor informuje, że grupa naborowa "Skrzat" rocznik 2011/2012 rozpoczyna zajęcia w przyszłą środę tj. 16.08.2017 o godzinie. 17:00 na Orliku (osiedle Przyrzecze).

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Akademia Piłkarska JTS Piast Jawor prowadzi nabór chłopców i dziewczynek z roczników 2011 i 2012 do Grupy Skrzat. Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych piłkarzy i piłkarki.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

kibic
kibic10 sierpnia 2017 o 18:08
W Jaworze TYLKO KUŹNIA!
Lubię to! 4
Kibic
Kibickibic21 sierpnia 2017 o 08:50
Bahahahha, widać jakie tłumy wybierają ten klub, skoro wam brakuje zawodników hahhahahaha
Lubię to! 4
Rodzic
Rodzic10 sierpnia 2017 o 11:10
Zachęcam do zapisywania swoich dzieci do JTS-u. Ja już to zrobiłem ;)
Lubię to! 5

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.