Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Na zebraniu w Bolkowicach

W dniu 20 kwietnia br. w bolkowickiej wietlicy odbyo si zebranie wiejskie zorganizowane przez Sotysa wsi - Wiesawa Szatarskiego oraz Wjta Gminy Sebastiana Oszczd.

Warning: getimagesize(upload/img/files/4f966b2f4dc0b4f966b2f4dc43.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 255
paszowice.pl ©

 W zebraniu oprócz  Wójta uczestniczyli jego  Z-ca  Leonard  Wasilkowski,  Skarbnik Gminy Monika Kwiatkowska oraz Agnieszka osik - opiekun soectwa.
 
Pierwszym punktem spotkania byo wystpienie Wójta Gminy Sebastiana Oszczdy, który przedstawi zebranym zrealizowane w 2011 roku oraz planowane i bdce w trakcie realizacji inwestycje na terenie gminy w formie prezentacji multimedialnej. 
 
Nastpnie gos oddano Monice Kwiatkowskiej - Skarbnik Gminy, która wyjania mieszkacom przyczyny i skutki, jakie niesie za sob skadanie nowych deklaracji podatkowych.
 
Kolejnym punktem bya dyskusja, podczas której mieszkacy poruszali m.in. takie sprawy jak przejcie od Agencji Nieruchomoci Rolnych na wasno gminy dziaki pod plac zabaw, umoliwienie pacenia faktur wodno-ciekowych w systemie zaliczkowym, bd np. co miesic. Poruszono równie temat wysokoci opat za odbiór cieków i spraw rzadszego wywozu nieczystoci staych przez firmy obsugujce teren gminy Paszowice. Sotys wystpi z zapytaniem o termin uruchomienia rodków z funduszu soeckiego. Przedstawiciele gminy na bieco odpowiadali na zadawane pytania. 
 
Natomiast gównym tematem wnioskowanych przez mieszkaców zada do realizacji przez Wójta bya poprawa stanu nawierzchni dróg gminnych na terenie Bolkowic. Ponadto zwrócono uwag na brak koszy na odpady z tworzyw sztucznych i szklanych w koloni Osibórz. 
 
Na koniec zebrania, korzystajc z licznego przybycia mieszkaców, Sotys podzikowa wszystkim tym, którzy przyczynili si do organizacji ubiegorocznego "wita Pstrga" , proszc o zaangaowanie w przygotowywanie tegorocznej edycji tego wita, które z roku na rok zyskuje coraz wikszy rozgos i powodzenie.
Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.