Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Na szczęście pomoc bolkowskich policjantów nadeszła w porę

Bolkowscy policjanci najprawdopodobniej uratowali życie 31-latka, który zamierzał targnąć się na własne życie.

© Zdjęcie ilustracyjne

Wezwani na interwencję funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę w jego mieszkaniu. Szybko podjęte działania doprowadziły do tego, że pomoc dla desperata przyszła na czas i mundurowi zażegnali grożące mu niebezpieczeństwo.

W poniedziałek wieczorem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jaworze odebrał telefon od mężczyzny, który poinformował go, że zamierza odebrać sobie życie. Niezwłocznie został ustalony adres dzwoniącego, a na miejsce skierowany patrol z bolkowskiego komisariatu. Przybyłym na interwencję funkcjonariuszom nikt nie otworzył drzwi, pomimo iż słyszeli oni dochodzące z wnętrza odgłosy. Przez uchylone okno tego mieszkania zauważyli oni mężczyznę, który na szyi miał założoną pętlę z liny a jej drugi koniec próbował zawiązać do klamki.

Z uwagi na bezpośrednie zagrożenie życia policjanci weszli przez to okno do pomieszczenia, w którym znajdował się desperat. Mundurowi natychmiast podjęli działania, by go wyswobodzić z założonej liny. Chwilę później cała sytuacja została wyjaśniona i 31-letniemu mieszkańcowi Bolkowa udzielono niezbędnej pomocy.

Ustalono, że w chwili zdarzenia mężczyzna był pijany. Obecnie jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Po wytrzeźwieniu 31-latek został objęty specjalistyczna opieką medyczną.

_________________________________
Oficer prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.