Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor

Na PCKZ nie ma mocnych - nowa gazeta jaworska

W nowej gazecie jaworskiej z 7 grudnia 2011 w artykule "Na PCKZ nie ma mocnych" pojawia si informacja, i nagrod w postaci weekendowego pobytu w hotelu dla najlepszego zawodnika Jaworskiej Ligi Halowej ufundowa powiat jaworski. W nastpnym wydaniu tygodnika powinno pojawi si sprostowanie do tego stwierdzenia, gdy t nagrod ufundowa nasz serwis, czyli powiatjaworski24h.pl.
Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.