Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

My i nasze emocje

Niezależnie od wieku wszyscy posiadamy emocje. Radość, gniew, strach, smutek, to tylko część z nich, które towarzyszą nam prawie każdego dnia. W jaki sposób je oswajać? Jak może sobie z nimi radzić dziecko?

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Czy istnieją sposoby na ich opanowanie i wyrażanie? Na te i inne pytania odpowiedział naszym przedszkolakom gość, który odwiedził Grupę Malinowe Chmurki – Pan Tomasz Marzęcki, szkolny pedagog.

Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały wierszy i opowiadań o „Złym humorku” i o „Złośnicy Pysi”. Wszystkie poznały sposób na radzenie sobie w chwilach złości i dostały magiczne piórko. Wiele radości sprawiły im również przygotowane przez Pana Tomka zabawy w emocje. Bardzo dziękujemy panu Tomkowi za wizytę i zapraszamy ponownie.

Anna Karlińska

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.