Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Mściwojów: Nowe wyposażenie u stomatologa

Gabinet stomatologiczny w Mściwojowie wzbogacił się o nowy fotel dentystyczny wraz z podstawowym wyposażeniem oraz kompresor do poradni stomatologicznej.

Fot. Gmina Mściwojów © Gmina Mściwojów

Nawet najlepsze umiejętności najlepszego lekarza stomatologa na nic się nie zdadzą, jeśli nie dysponuje on gabinetem wyposażonym w podstawowy i sprawny sprzęt. Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia gabinetów dentystycznych są unity stomatologiczne – to one umożliwiają wykonanie zabiegów w dogodnej, optymalnej pozycji.

Dzięki nim pozycja pacjenta jest nie tylko ergonomiczna ze względu na przeprowadzane czynności, ale również wygodna. Aby zapewnić komfort obsługi pacjentów gabinetu stomatologicznego w Mściwojowie, Gminny Ośrodek Zdrowia podjął zakończone sukcesem działania zmierzające do pozyskania środków finansowych na zakup nowego unitu stomatologicznego, czyli fotela dentystycznego wraz z podstawowym wyposażeniem oraz kompresora do poradni stomatologicznej.

Środki na ten cel pochodzą z darowizny z Fundacji KGHM Polska Miedź. W chwili obecnej GOZ w Mściwojowie posiada sprzęt, który wpływa negatywnie na jakość świadczonych usług. Sprzęt jest przestarzały i niewątpliwie odstrasza potencjalnych pacjentów, zniechęcając ich od dalszych wizyt w gabinecie.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.