Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Motocyklista pędził w terenie zabudowanym 110 km/h. Już stracił prawo jazdy

Kolejny miłośnik szybkiej jazdy wpadł w ręce mundurowych z jaworskiej drogówki. 44-letni pirat drogowy pędził Suzuki przez Wądroże Wielkie aż 110 km/h.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h już stracił prawo jazdy. Teraz motocyklista, nie tylko będzie musiał odpocząć od kierownicy przez najbliższe 3 miesiące, lecz również zapłacić 400 zł mandat.

Tuż po godz. 16.00  jaworscy policjanci prowadząc kontrole prędkości w Wądrożu Wielkim zauważyli bardzo szybko poruszający się pojazd. Przeprowadzony pomiar prędkości wykazał, że w terenie zabudowanym, na odcinku drogi gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, mężczyzna kierujący motocyklem jechał z prędkością aż 110 km/h. Po zatrzymaniu funkcjonariusze ustalili, że za kierownicą Suzuki siedział 44-letni mieszkaniec Wrocławia.
 
Skutkiem poruszania się o 60 km/h za szybko było odebranie mu przez mundurowych prawa jazdy na okres 3 miesięcy Za popełnione wykroczenia policjanci nałożyli na kierowcę mandat w kwocie 400 zł. Konto pirata drogowego powiększy się również o 10 punktów karnych.
 
Przypomnijmy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, za przekroczenie prędkości, o co najmniej 50 km/h w terenie zabudowanym kierowca traci prawo jazdy na 3 miesiące. 
_________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

borus
borus6 października 2017 o 22:44
Powinien dostać przepracowanie co najmniej 500 godzin robót publicznych przy drogach
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.