Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Monitoring w Schronisku Młodzieżowym w Jaworze

W Schronisku Młodzieżowym w Jaworze zamontowany został monitoring zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

© Zdjęcie ilustracyjne

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o podłączeniu Schroniska Młodzieżowego do zdalnego systemu powiadamiania pożarowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze.

W celu dalszego podnoszenia standardu oraz zapewnienia bezpieczeństwa dla gości oraz personelu zamontowany został monitoring zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Schronisko dokłada wszelkich starań, aby obiekt spełniał wszystkie standardy bezpieczeństwa, a goście czuli się komfortowo.

Zapraszamy serdecznie

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

jawornik
jawornik6 marca o 20:20
bezpiecznie
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.