Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Modernizacja instalacji elektrycznej w jaworskim LO

W dniu 16 kwietnia br. nastąpił odbiór zadania pn. Remont instalacji elektrycznej I ZSO w Jaworze.

© Paweł Sasiela

Kolejna inwestycja Powiatu Jaworskiego dobiegła końca. 16 kwietnia br. nastąpił odbiór zadania pn. „Remont instalacji elektrycznej w budynku I-go Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jaworze - Etap III”. 

Zadanie, którego wykonawcą była jaworska firma „MS Team” - podzielono na kilka etapów. Do tej pory w zrealizowanych etapach prac wymieniono m.in. piętrowe rozdzielnice prądowe oraz ułożono nowe zasilanie. Kolejne etapy zaplanowane do realizacji przewidują wymianę instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem na poszczególnych piętrach szkoły.

Wśród najważniejszych projektów do realizacji, które stoją przed Zarządem Powiatu są prace polegające na inwestowaniu w edukację i placówki szkolne na terenie całego powiatu. Sukcesywnie i w miarę możliwości finansowych, prowadzimy prace remontowe, modernizacyjne oraz zmierzamy stopniowo do podnoszenia standardów, w jakich uczy się nasza młodzież. W samym „ogólniaku” wybudowano nowe boisko, dokonano wymiany centralnego ogrzewania, a teraz przyszła pora na instalację elektryczną. Koszt realizacji tego etapu to blisko 400 tys. zł. Nadmieniam, iż w ubiegłym roku wyremontowaliśmy m.in. salę gimnastyczną w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz dach w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Jaworze” - powiedziała Starosta Aneta Kucharzyk.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.