Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

Młodziki Kuźni wysoko pokonały Górnika Złotoryja

Pewne i wysokie zwycięstwo w piątkowe popołudnie odniosły młodziki jaworskiej Kuźni.

© Paweł Sasiela

Podopieczni trenera Marcina Dudka, w ostatniej grze kontrolnej przed startem I Ligi Okręgowej, pokonali rówieśników z Górnika Złotoryja aż 9:1. Łupem bramkowym podzielili się Karol Bojczuk (cztery gole), Krzysztof Kowalczyk (dwa gole), Jakub Kiełdanowicz, Aleks Jaszowski i Kamil Niewadzi.

Jaworzanie wystąpili w składzie: Konrad Golasik, Bartosz Dziuba, Piotr Kaliszczak, Kamil Niewadzi, Jakub Kita, Oskar Kukła, Sebastian Wojciechowski, Krzysztof Kowalczyk, Karol Bojczuk, Oliwier Strzelecki, Dawid Azikiewicz, Jakub Kiełdanowicz, Aleksander Jaszowski.

Kuźnia U-13 w pierwszej wiosennej serii gier zagra u siebie w niedzielę (17.03) z Iskrą Kochlice, o ile aura nie pokrzyżuje planów. Początek zawodów o godzinie 11:00.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.