Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Młodzicy trenują i grają

Drużyna młodzików jaworskiej Kuźni, przebywająca na zimowym obozie w Głuchołazach, ma za sobą dwa sparingi.

© MRKS Kuźnia

Podopieczni trenera Marcina Dudka w poniedziałek rozbili Hattrick Głuchołazy 8:2. Z kolei w środę zremisowali 5:5 ze Szkółką Techniki Fundamentalnej. Multimedia z obozu w Głuchołazach Kuźnia publikuje w swoich mediach społecznościowych - Facebook, Twitter, Instagram. 

 

4 luty (poniedziałek), Głuchołazy, U-13 - mecz towarzyski:

Hattrick Głuchołazy - Kuźnia Jawor 2:8
Bramki dla Kuźńi: Kiełdanowicz (2), Jaszowski (2), Kowalczyk, Bojczuk, Azikiewicz, Gawroński

 

6 luty (środa), Głuchołazy, U-13 - mecz towarzyski: 

Kuźnia Jawor - Szkółka Techniki Fundamentalnej 5:5
Bramki dla Kuźni: Bojczuk (2), Kowalski, Sadowski, Wojciechowski

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.