X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

Mistrzowie Dolnego Śląska z Jawora

8 czerwca na Stadionie Miejskim w Jaworze odbył się finał wojewódzki w piłce nożnej chłopców i dziewcząt młodzieży szkolnej.

© materiał prasowy

Imprezę zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworze przy wsparciu Szkolnego Związku Sportowego  Wrocław. Wcześniej uczniowie gimnazjum wygrali kolejno etapy: powiatowy, podstrefowy i strefowy.

Gospodarze to na co dzień uczniowie klasy sportowej gimnazjum. Opiekunami i trenerami byli Radosław Pokrywa, Marcin Dudek i Piotr Wąsowski. Finał zakończył się sukcesem jaworzan, którzy zdobyli złoto ogrywając w półfinale zespół z Bystrzycy Kłodzkiej 2:0 (bramki: Szałach 2), a w finale SP nr 4 Wrocław 5:2 (Szałach 3, Pastuła, Grzejszczak).

Uczniowie wystąpili w składzie:
ADRIAN NKWAMU - BARTŁOMIEJ PASTUŁA, MARCEL SZAŁACH, DAWID BOLNIELEWICZ, MARCEL OLANIN, DAWID KUC, KRZYSZTOF STAWIARSKI, DAWID KASPRZYCKI, OSKAR GRZEJSZCZAK, MARCIN TYMOFIEJCZYK.

Przypominamy, że w dalszym ciągu prowadzony jest nabór w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaworze do 4 i 7 klasy sportowej o profilu piłkarsko-siatkarskim. Przynależność klubowa nie jest warunkiem zakwalifikowania się do klasy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.