Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Sportowym - zaproszenie

W dniach 1-3 września na strzelnicy w Grzegorzowie k. Jawora odbędą się Mistrzostwa Polski w konkurencjach karabinowych ISSF 300 m.

Fot. UM Jawor © Plakat

W zawodach wystartuje m.in. Sylwia Bogacka - wicemistrzyni olimpijska z Londynu oraz jaworzanie Mariola Łuczak i Rafał Sokołowski. Organizatorem Mistrzostw Polski jest Opolska Organizacja Wojewódzka Ligi Obrony Kraju oraz Jaworski Klub Strzelecki „UR”. Mistrzostwa startują w piątek od godz. 12:00. Zakończenie zawodów zaplanowano w niedzielę o godz. 16:30

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i wielu sukcesów sportowych.

Szczegółowy program startów zawodów znajduje się na stronie: http://www.pzss.org.pl/index.php/component/jevents/icalrepeat.detail/2017/09/01/1965/-/mistrzostwa-polski-w-konkurencjach-issf-300-m?Itemid=236

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.