Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Misterium Wielkopostne w wykonaniu uczniów

O niezwykłych talentach uczniów szkół Gminy Męcinka mieliśmy okazję przekonać się już niejednokrotnie. Tym razem uczniowie klas Va, Vb, VII i VIIIa wcielili się w rolę nowotestamentowych bohaterów przedstawiając Misterium Wielkopostne.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Mieszkańcy gminy podczas spotkania, które odbyło się 17 kwietnia br. w sali widowiskowej w Męcince mieli okazję zobaczyć przygotowany przez uczniów film, którego prezentacja wzbogacona została narracją słowną i muzyczną.

Składam serdeczne podziękowania zarówno uczniom i ich rodzicom, katechetce pani Iwonie Torończak-Kaczor oraz dyrekcji szkoły za aktywność w tak wielu obszarach życia naszej gminy. Uczniom gratuluję również niezwykłego talentu – mówił Wójt Gminy Męcinka.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.