Logo Jawor24h.pl
Reklama
KWW Aktywny Powiat

Mirosław Brzozowski jedynym kandydatem na Wójta ...

Z informacji, którą udało nam się uzyskać z Gminnej Komisji Wyborczej w Męcince wynika, że jedynym kandydatem na Wójta Gminy Męcinka jest obecny włodarz Mirosław Brzozowski.

Reklama

Komentarze (16)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy30 września o 19:58
Hahaha
Lubię to! 0
Stanisław.
Stanisław. Mieszkaniec gminy1 października o 19:15
Ja tu nie widzę nic śmiesznego. Nie jeden włodarze gminy tak by chciał ale niestety na to trzeba zapracować. Myślę że w nadchodzącej kadencji Wojt Brzozowski będzie jeszcze lepszym gospodarzem czego mu z calego serca zyczymy.
Lubię to! 2
Autor
AutorStanisław. 2 października o 17:20
Pozrdo dla Artetki
Lubię to! 1
czytelnik
czytelnik25 września o 21:40
Jeden kandydat - esencja demokracji.... :D
Lubię to! 1
wybory
wyboryczytelnik25 września o 23:35
widać dobry i potrafi ze wszystkimi współpracować, skoro nie ma ***
Lubię to! 1
Poirytowana
Poirytowana25 września o 18:04
Portal schodzi na psy! Mając jeszcze spokojnie 2 doby do zgłaszania kandydatur do PKW rzetelny portal informuje, że jest jedyny kandydat. Brawo Wy jak jeszcze jest czas do zgłaszania... Wybory sie dopiero zaczynają i nic nie jest przesądzone nawet jeżeli faktycznie będzie to jedyny kandydat. Śmierdzi propagandą na kilometr. Portal który ma być bezstronny świetna reklamę robi chyba, że nowa kampania wyborcza obecnego wójta.
Lubię to! 0
Grześ
GrześPoirytowana26 września o 05:26
Brak wiedzy z Twojej strony, kto i kiedy może zgłaszać kandydatury, jest porażający. Irytacji nie jest uzasadniona.
Lubię to! 1
autor
autor25 września o 16:40
Super. Pan Wójt, to przyszły Burmistrz Jawora. Powodzenia życzę
Lubię to! 1
zazdrościmy
zazdrościmyautor26 września o 08:45
Oj żeby Jawor miał takiego włodarza jak p.Brzozowski, to w urzędzie pracowaliby fachowcy i Jawor byłby już co najmniej o kilka kroków w rozwoju, bo przez 4 lata przy mądrych rządach można nie tylko basen wyremontować. Tylko pozazdrościć takiego wyboru mieszkańcom Męcinki.
Lubię to! 2
Janusz
Janusz25 września o 15:43
Gratuluję Panie Mirku!
Lubię to! 1
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy25 września o 07:24
Jak jest dobry Wojt to ludzie nie potrzeba zmian.
Lubię to! 1
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy24 września o 20:51
Taki wójt to skarb....bardzo dobry gospodarz .a przede wsxystkim normalny człowiek. ..
Lubię to! 1
Buraki
BurakiMieszkaniec gminy26 września o 23:00
Sylwester uspokój się...
Lubię to! 1
borus
borus24 września o 19:20
40 tonowy TIR tyle co 160000 sam. osobowych
Ocena wpływu poruszania się pojazdów przekraczających dopuszczalne w Polsce naciski na oś na degradację sieci drogowej, opis systemu udzielania zezwoleń i pobierania opłat za przejazd po niedostosowanych odcinkach dróg oraz mapy obrazujące polską sieć drogową, na którą w latach 2004-2010 dopuszczone zostały pojazdy o maksymalnym nacisku 11,5 tony/oś, z zaznaczeniem odcinków niedostosowanych, na przejazd którymi niezbędne będzie uzyskanie zezwolenia i uiszczenie dodatkowej opłaty Ocena degradacyjnego wpływu pojazdów przekraczających dopuszczalne obciążenie na oś na polską sieć drogową Podczas eksploatacji nawierzchnia drogowa ulega zużyciu i zniszczeniu, na co wpływają dwa podstawowe czynniki: ruch pojazdów i klimat, z czego główną przyczynę zniszczeń stanowi pierwszy z nich.

Nawierzchnia drogowa nie jest niszczona przez samochody osobowe z obciążeniem osi rzędu 5 kN (0,5 T), lecz przez samochody ciężarowe.
Niszczące działanie pojazdu na nawierzchnię rośnie w funkcji potęgowej obciążenia. Z powszechnie przyjmowanego prawa czwartej potęgi wynika, że przejazd jednego samochodu ciężarowego normatywnego 100 kN/oś wywiera taki wpływ na nawierzchnię, jak przejazd 160 tys. samochodów osobowych. Natomiast pojazd ciężarowy o nacisku dwukrotnie większym – 200 kN/oś – powoduje 16-krotnie większe zniszczenie nawierzchni.
Lubię to! 0
brawo
brawo24 września o 18:12
No Panie wójcie-wielki szacun i gratulacje, bo to oznacza, że z pana dobry gospodarz ...
Lubię to! 1
Art B
Art B24 września o 17:17
No to jest spora szansa że wygra 🤣
Lubię to! 1
Reklama

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.