Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Mikołajkowy Turniej Szachowy

Jaworski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych z powiatu jaworskiego do udziału w IV Mikołajkowym Turnieju Szachowym.

Fot. JOK © jok

Turniej odbędzie się 9 grudnia br., o godzinie 11:00 w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa.

Treningi przed Turniejem odbywają się w każdą sobotę o godz. 11.00 w ECMEN. Turniej przeznaczony jest dla mieszkańców powiatu jaworskiego. W każdej kategorii wiekowej dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Celem Turnieju jest promocja gry, podnoszenie umiejętności, integracja pokoleniowa. Obowiązują zasady zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Szachowego. Udział w Turnieju jest bezpłatny.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.