Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Mikołajki Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

W sobotę (02.12) w hali sportowej w Jeżowie Sudeckim odbyły się Mikołajki przygotowane dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z powiatu jaworskiego i jeleniogórskiego.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Spotkanie odbyło się pod patronatem Komendanta Miejskiego PSP w Jeleniej Górze bryg. Radosława Fijołka. Do Jeżowa Sudeckiego przybyły: MDP Karpacz, MDP Jelenia Góra-Wiejska, MDP Mysłów, MDP Janowice Wielkie, MDP Bolków, MDP Szklarska Poręba, MDP Wojcieszyce, MDP Lipa oraz MDP Kaczorów.

Atrakcji nie brakowało. Podopieczni MDP mogli m.in poznać sprzęt ratownictwa medycznego, nauczyć się wiązać węzły, zobaczyć umiejętności psa GOPR, postrzelać z broni sportowej, obejrzeć pojazdy pożarnicze PSP i JOT z Jeżowa Sudeckiego w Jeleniej Górze. Odbyły się również prelekcje Straży Miejskiej oraz Policji z Jeleniej Góry.

Na zakończenie pojawiło się dwóch mikołajów, którzy obdarowali upominkami wszystkich uczestników MDP .

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.