X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

Miedź Legnica rozpoczęła przygotowania do sezonu

Zawodnicy Miedzi Legnica odbyli w środę pierwsze zajęcia treningowe w letnim okresie przygotowawczym. Miedź do końca tygodnia będzie trenować na własnych obiektach, a następnie wyjedzie na zgrupowanie do Opalenicy.

© B. Hamanowicz / www.miedzlegnica.eu

Na pierwszych zajęciach pojawiło się 22 zawodników. Wśród nich Lucjan Zieliński, który wrócił do Miedzi z wypożyczenia do MKS Kluczbork oraz 20-letni Błażej Skórski pomocnik Wisły Kraków. Zabrakło Franka Adu Kwame, który dołączy do zespołu pod koniec tygodnia oraz Henrika Ojamy. Nowy nabytek Miedzi Legnica przechodził dziś badania lekarskie i dołączy do treningów w najbliższych dniach.

Zawodnicy odbyli półtoragodzinną jednostkę treningową. Trener Dominik Nowak był bardzo zadowolony z zajęć oraz formy w jakiej piłkarze stawili się w Legnicy.

– Cieszę się bardzo, że wszyscy wrócili w stuprocentowej dyspozycji fizycznej. Mam nadzieję, że potwierdzą to też badania wagi i tkanki tłuszczowej. Widać, że zawodnicy odpowiednio wypoczęli. Pierwsze zajęcia nie były zaplanowane na najwyższych obciążeniach, ale pokazały nam ogromne zaangażowanie każdego z piłkarzy. Będziemy oczywiście ciągle budować formę zespołu – powiedział po treningu trener Nowak.

W czwartek piłkarze Miedzi Legnica przejdą badania krwi oraz tkanki tłuszczowej. Następnie po południu spotkają się na treningu.

Fotorelacja z premierowych zajęć znajduje się TUTAJ.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.