Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Medal dla UKP Na Fali w zawodach w Świdnicy

15 grudnia sześciu pływaków z UKP Na Fali Jawor wzięło udział w zawodach III Neptun International Swimming Meeting, które odbyły się w Świdnicy. Do Jawora wrócili m.in. ze srebrnym medalem.

© Materiały prasowe

Miło nam poinformować, że Aleksandra, Kalina, Antonina, Alan, Franciszek i Jakub zajęli bardzo wysokie miejsca. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a my walczyliśmy do samego końca. Do Jawora wróciliśmy ze srebrnym medalem i kilkoma wysokimi lokatami blisko podium – informuje Justyna Nowak z UKP Na Fali.

W stylu dowolnym Aleksandra Mikołajczak na dystansie 50 m zdobyła 2. miejsce z czasem 37,88.

Alan Wojtowicz 5. miejsce z czasem 34,66, Kalina Kościelnik 42,19, Antonina Horbacz 41,19, Franciszek Horbacz 36,56.

Na dystansie 100 m Jakub Kodlew zajął 8. miejsce z czasem 1:05.19.

W stylu grzbietowym 6. miejsce zdobyła Ola z czasem 46.90, natomiast w stylu klasycznym Jakub 7. miejsce z czasem 40.38.

W stylu motylkowym Alan 6. miejsce z czasem 45,64.

W stylu zmiennym bardzo dobrze zaprezentował się Franciszek, gdzie z czasem 1:34.18 uplasował się na 6. miejscu, natomiast Alan w tym samym stylu, ale innej kategorii wiekowej zajął 4. miejsce (1:37.61). Ola zajęła 6. miejsce z czasem 1:42.95.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.