Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Mechatronika w PCKZiU

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze, w roku szkolnym 2019-2020, uruchamia nowy kierunek nauczania - mechatronika, który został objęty patronatem Mercedes - Benz Manufacturing Poland.

© Mercedes-Benz Manufacturing Poland

List intencyjny o stworzeniu klasy patronackiej podpisali Starosta Jaworski Aneta Kucharzyk, Dyrektor PCKZiU Lucyna Buczkowska oraz CEO MBMPL - Andreas Schenkel.

W spotkaniu, które odbyło się w Starostwie Powiatowym w Jaworze uczestniczyli ponadto Sekretarz Powiatu Bogumiła Wenda, Naczelnik Wydziału EPS Beata Janas, Dyrektor HR Ewa Korwek, specjalista ds. HR Paulina Gofran oraz Kierownik ds. Produkcji LDS Marcin Dziubek.

Pierwsze spotkanie dla rodziców uczniów, którzy chcieliby rozpocząć naukę na tym kierunku odbędzie się w styczniu br., w Gimnazjum nr 2 w Jaworze. 

Zdjęcie pochodzi z profilu Facebook Mercedes-Benz Manufacturing Poland

Reklama

Komentarze (4)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

jaworzanin
jaworzanin6 stycznia o 13:03
I to właśnie jest perspektywiczne myślenie. Super Powiat!
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Artur Majewski
Artur Majewski 6 stycznia o 11:11
SUPER !!!! Szacunek dla starostwa. Bardzo dobra inicjatywa i szansa dla młodzieży z Jawora nie tylko z Jawora. SUPER !!!!
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
rodzic
rodzic5 stycznia o 22:08
Brawo Pani Starosto! Młodość, energia i już widać pierwsze zmiany na lepsze. I to są konkretne działania, aby do nas przyjeżdżała młodzież najpierw po nauki, a potem do pracy. 
4 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 1
Lubię to!Udostępnij
tak jasne
tak jasnerodzic6 stycznia o 11:39
Będą przyjeżdżać po nauki a potem wyjeżdżać do Niemiec żeby zarabiać w euro.
4 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 2
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.