Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Mateusz Bober: Oby ta passa trwała w nieskończoność

Kuźnia Jawor zrehabilitowała się przed własną publicznością za zeszłotygodniową porażkę z Górnikiem. Kapitan drużyny nie ukrywał radości po zwycięstwie.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

- Tym razem się udało. Tydzień temu to my przegraliśmy w Jaworze 0:1, w tym tygodniu zwyciężamy. Mam nadzieję podtrzymać tę passę jak najdłużej. Oby drużyna jeszcze bardziej w siebie uwierzyła, a ta passa trwała najlepiej w nieskończoność - podsumował Mateusz Bober, kapitan Kuźni.

Zobacz fotorelację:

(FOTO) Kuźnia wraca na zwycięski szlak

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.