Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Marta Chmielus: Nasze marzenia się spełniły

Spartakus Jawor sobotnim zwycięstwem z Chrobrym Głogów zakończył rozgrywki w Lidze Dolnośląskiej kadetów. Teraz jaworzan czeka walka o mistrzostwo Polski.

Fot. jawor24h.pl © Paweł Sasiela

- Sezon był bardzo ciężki, poziom w tym roku był bardzo wyrównany. Nie było łatwego meczu, każdy był naprawdę bardzo trudny i kosztował nas bardzo dużo pracy, bardzo dużo nerwów. Ale cieszymy się, że nasze cele i marzenia się spełniły. Mamy brązowy medal na Dolnym Śląsku i będziemy reprezentować nasze województwo na szczeblu centralnym - mówiła po spotkaniu Marta Chmielus, trener kadetów Spratakusa. 

Zespół z miasta św. Marcina czeka jeszcze ciężka praca, bowiem przed jaworzanami kolejne wyzwanie, jakim jest rywalizacja na szczeblu centralnym. 

- Mamy miesiąc, to jest niewiele. Zaczęliśmy pracę podczas ferii, bo mieliśmy awans zapewniony przed ostatnim meczem. Dalej ciężko pracujemy i mamy nadzieję, że uda nam się coś dalej ugrać i reprezentować godnie nasze miasto - dodaje Marta Chmielus.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

kibic
kibic6 lutego o 10:49
Moje gratulacje, należą wam się stojące owacje!
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.