Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Mała rzecz, a cieszy

Dobiega końca budowa chodnika łączącego Zębowice od posesji nr 33d do ul. Stalowej w Jaworze.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Ze stanem prac zapoznali się w dniu 29 września br. Wójt i zastępca Wójta Gminy Paszowice. Chodnik z kostki typu polbruk o długości około 75 metrów posłuży przede wszystkim mieszkańcom nowo wybudowanego osiedla domków jednorodzinnych.

Reklama

Komentarze (4)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Sofii
Sofii27 października 2017 o 21:43
Chodnik super sprawa dla bezpieczeństwa, ale te straszące zagrożeniem topole też zakała tej części Zębowic. Aż dziw, że firma Ajan nie monituje o ich wycięciu. Sama korekta korony to za mało. Przy takich zmianach pogodowych to tylko sekunda, by z tak pięknego zakładu w naszej miejscowości zostały tylko gruzy. Nie mówiąc też o rozbudowującym się w pobliżu osiedlu domków.
Lubię to! 0
źródło finansowania
źródło finansowania7 października 2017 o 13:43
Gmina Paszowice ma wpływy ze sprzedaży gruntów i z podatków na tych nieruchomościach, to i ma pieniądze na chodnik.
Lubię to! 0
kolo
kolo5 października 2017 o 18:46
Ten chodnik będzie też przydatny dla jaworzan. Brawo wójt Oszczęda!
Lubię to! 2
jaworzanin
jaworzanin5 października 2017 o 16:09
Bardzo dobry pomysł!
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.