Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Lokaut w LHGM?

Wiele wskazuje na to, że piąta edycja Ligi Halowej Gminy Mściwojów (LHGM) nie dojdzie do skutku.

Warning: getimagesize(upload/img/files/IMG_9324 (Kopiowanie) (Kopiowanie).JPG): failed to open stream: No such file or directory in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 255
FC Ambitni - zwycięzcy IV edycji LHGM. Fot. Juszczu ©

Powodem jest brak chętnych osób do jej organizacji, które mogłyby się w pełni zaangażować w ten projekt. Organizatorzy poprzednich edycji postanowili zrezygnować z różnych powodów, poczynając od braku czasu wolnego. Jednak zaznaczają oni, że w razie, gdyby znaleźli się nowi chętni do organizacji ligi to wesprą ich w początkowej fazie tego przedsięwzięcia w każdym aspekcie.

LHGM powstała w 2011 roku i była drugą ligą halową w powicie jaworskim po JLH. W minionych rozgrywkach triumfował zespół „FC Ambitni” z kompletem zwycięstw. Miejmy nadzieję, że ten team nie był ostatnim zwycięzcą LHGM w historii i jeśli nie w tym to w następnym roku będziemy mogli ponownie śledzić zmagania futsalowców w hali w Marcinowicach.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.