Logo Jawor24h.pl
Reklama
KWW Aktywny Powiat

Lokalny PiS uderza w premiera?

Zaskakujący artykuł pojawił się na profilu facebookowym Biuletynu wJaworze, współtworzonego przez część lokalnych działaczy oraz sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Otóż na zakończenie roku, twórcy Biuletynu wJaworze wymierzyli prztyczek... stojącemu na czele rządu Zjednoczonej Prawicy Mateuszowi Morawieckiemu, Marszałkowi Seniorowi Kornelowi Morawieckiemu oraz ich sympatykom.

- W ostatnim czasie kilku naszych lokalnych polityków i działaczy na własną rękę oraz za wszelką cenę próbowało się wypromować, robiąc sobie fotki z Premierem Mateuszem Morawieckim. Tymczasem 28 grudnia 2017 roku Kornel Morawiecki, ojciec Premiera, niespodziewanie oświadczył, że „te 7 tysięcy uchodźców na 40-milionowy kraj, na które zgodził się poprzedni rząd, nie powinno być problemem”. Wyświadczył tym samym niedźwiedzią przysługę synowi i… naszym lokalnym politykom - czytamy na profilu wJaworze.

Przypomnijmy, iż 8 grudnia prezydent Andrzej Duda oficjalnie desygnował na stanowisko premiera Mateusza Morawieckiego, powierzając mu misję stworzenia nowego rządu. Nowy premier zastąpił na stanowisku Beatę Szydło. Dziesięć dni później prezydent Duda na wniosek premiera Morawieckiego odwołał jaworzankę Elżbietę Witek z funkcji ministra. Witek została pierwszym członkiem rządu, który pożegnał się z pełnioną funkcją w nowym gabinecie.

Na zakończenie jeszcze raz zacytujmy twórców biuletynu wJaworze: "Zbliżają się wybory samorządowe i można się spodziewać wysypu różnego rodzaju dziwnych zachowań lokalnych polityków i politykierów". Nic dodać, nic ująć. Wszak już za kilka godzin wchodzimy w rok wyborczy.

Reklama

Komentarze (214)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

ja
ja18 stycznia o 17:49
a co tam w sądzie pracy ? kto ma rację? mam na myśli pania z UM
Lubię to! 0
proces
procesja18 stycznia o 18:15
15.01.2018r. Sąd Pracy I instancji wydał wyrok przywracający do pracy, ale jeszcze nie jest prawomocny, stronie pozwanej służy jeszcze prawo apelacji, co jednak wiąże się z dodatkowymi kosztami.
Lubię to! 2
ignaz
ignaz18 stycznia o 15:19
Po takim uderzeniu to chyba ten rząd na czele z premierem Mateuszkiem Krzywoustym upadnie ?
Lubię to! 0
poglądy
poglądy6 stycznia o 13:15
Art. 54 ust. 1 Konstytucji RP każdemu zapewnia wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Najważniejsze, aby dialog społeczny odbywał się bez wulgaryzmów i obraźliwych słów.
Lubię to! 1
bezstronny
bezstronny6 stycznia o 12:51
nie można obrażać się na ludzi za to, że tak odbierają, czy postrzegają jakąś sytuację, jeśli docierają do nich niepełne lub mylące przekazy, trzeba zadbać o dobrą komunikację z ludźmi
Lubię to! 1
xsiondz
xsiondz5 stycznia o 15:52
Ale zabawa w polityczkę w jaworynku , prawie jak w stolycy. Niektórym sodówka uderzyła do głowy.
Lubię to! 1
chcecie to wierzcie....
chcecie to wierzcie....4 stycznia o 11:44
a ja słyszałam, że dawno dawno temu za górami za lasami pewna zła Czarownica miała dwie córki.Jednej nie mogła wydać za mąż dlatego bardzo chciała aby jej zięciem został jej ówczesny asystent, który teraz jest wójtem w naszym powiecie. Niestety ten asystent nie był zachwycony pomysłem i wybrał sobie inną księżniczkę.....potem, kilka lat później, zła Czarownica dla tej samej córeczki szukała innego męża i wzięła sobie nowego asystenta z pobliskiego prastarego grodu legnickiego...niestety nie miała szczęścia i tym razem, bo ten nowy też nie chciał wziąć za żonę córki.....tylko wybrał sobie inną księżniczkę....no i córka nadal sama siedzi bez męża zamknięta w swojej wieży ....czy też innym wielkim mieszkaniu....teraz zła Czarownica mści się na tych swoich byłych asystentach i rzuca na nich złe zaklęcia i próbuje zniszczyć swoimi czarami.....taka bajka....
Lubię to! 7
prawnik
prawnikchcecie to wierzcie....5 stycznia o 15:47
Teoretycznie jest to bajka. Ale z tej bajki można wyczytać dwie osoby i dopasować do nich konkretne fakty. A na tej podstawie hipotetycznie co najmniej kolejne dwie. I z bajki robi sie znieważenie i naruszenie dobrego imienia-N
na dzien dobry dwóch funkcjonariuszy publicznych. I raczej proces udowodnienia że to nie bajka już sie od wczoraj rozpoczął. Zawiadomienie a potem pozew. Swoja droga taki wpis wbrew pozorom może ranić bardzo wiele osob. A to jest nie godziwe.
Lubię to! 1
Dudi
Dudi4 stycznia o 10:06
A moze należałoby sprawdzić ile czasu w pracy są osoby decyzyjne z gminie Jawor? relacje mieszkańców ujawniaja wiele ciekawostek. Wystarczy zapytac.
Lubię to! 4
chłodnym okiem
chłodnym okiem3 stycznia o 22:36
Niepokojący niestety jest chłód, obojętność lub dziwna cecha nic nie widzenia, nic nie słyszenia i nic nie mówienia, jakie przejawia wielu lokalnych polityków na wiele spraw i zdarzeń, jakie od pewnego czasu dzieją się w naszym mieście i o których mówią i piszą mieszkańcy. Jak ktoś robi więcej niż oni, to zaburza ich spokój ducha, bo ludzie to zauważają. Niestety drodzy politycy, nadszedł nam w końcu rok wyborczy i naprawdę warto poświęcić swoim i potencjalnym wyborcom trochę więcej czasu, zaangażowania, ale nie udawanego, bo to wyczują na kilometr-wysłuchają słów, ale ocenią po czynach.
Lubię to! 3
nieudawane zaangażowanie
nieudawane zaangażowaniechłodnym okiem3 stycznia o 23:12
ten kto naprawdę myśli o wygraniu, powinien brać przykład z AB
Lubię to! 6
a tak na serio
a tak na serio3 stycznia o 22:19
Nie wiem kogo tak bardzo uwiera osoba p.Baranowskiego, ale to jest jedna z nielicznych osób, które naprawdę obchodzą sprawy zwykłych mieszkańców-w rzeczywistości całkiem obcych mu ludzi, poświęca im czas i stara się im pomagać na tyle, na ile pozwalają mu jego możliwości, a jak nie jest w stanie to wręcz czuje się z tym niekomfortowo. Domyślam się, że to może komuś nie pasować, być dla kogoś zagrożeniem. Nie jest rodowitym jaworzaninem, ale przez te 3 lata dla jaworzan zrobił o wiele więcej, niż niejeden rodowity jaworzanin, który posiadający odpowiednie możliwości.
Lubię to! 9
Filip
Filipa tak na serio3 stycznia o 22:22
mądrego poznasz po mowie ,a głupiego po krzyku
Lubię to! 2
??
??a tak na serio3 stycznia o 22:41
A niby kiedy poświęca im czas, skoro w pracy bywa z rzadka?
Lubię to! 1
zaskoczenie
zaskoczenie??3 stycznia o 22:48
a widzisz, nawet nie wiesz co robi, bo nie wysiaduje za biurkiem i nie pierdzi w stołek, jak co niektórzy zasiedziali
Lubię to! 6
hehe
hehe??3 stycznia o 22:50
sfrustrowani malkontenci mają problem, bo facet ma ikrę i energię, której nie ogarniają albo za którą nie nadążają
Lubię to! 6
masakra
masakra??3 stycznia o 22:57
Bujdy na resorach, co tu ogarniać....
Lubię to! 2
hehe
hehe??3 stycznia o 23:07
masakro-albo to lekceważysz, albo tego nie doceniasz, na jedno wychodzi. Nawet lokalny specjalista od sesji zdjęciowych przy nim wymięka, bo facet oprócz ikry i energii ma też inteligencję i potrafi z niej korzystać.
Lubię to! 8
Serio serio
Serio serioa tak na serio4 stycznia o 07:33
Kwiecista mowa i tyle. Przestańcie się łudzić, przecież to należy do jego obowiązków, on za to kasę bierze i jest od tego jak ...... A poza tym, samemu tak sobie słodzić nie przystoi
Lubię to! 2
Ramires Fernandes
Ramires Fernandes3 stycznia o 20:54
Adios Arkadios z Legnicos!
Lubię to! 2
marne szanse
marne szanseRamires Fernandes3 stycznia o 21:26
nie po to przeprowadzał się do Jawora, zresztą jaworzanie go bliżej poznali i zaufali mu
Lubię to! 6
F.
F.marne szanse3 stycznia o 21:51
Przecież mieszka w Legnicy. Ludzie go znają i widują. Nawet ciemny lud tego nie kupi...
Lubię to! 3
mieszkaniec
mieszkaniecmarne szanse3 stycznia o 22:07
no ja go często widuję w Jaworze, a w Legnicy na zakupach widuje dużo jaworzan
Lubię to! 7
??
??marne szanse3 stycznia o 22:33
Jak katolik może tak kłamać?
Lubię to! 2
mieszkaniec
mieszkaniecmarne szanse3 stycznia o 22:39
mówię serio, często go widuje w Jaworze
Lubię to! 6
Powaga
Powagamarne szanse4 stycznia o 07:38
No i po co te brednie, skoro nigdy nie wyprowadził się Legnicy
Lubię to! 3
Jaworzanin
JaworzaninRamires Fernandes4 stycznia o 15:49
Pobożne życzenie...
Lubię to! 1
Reklama
uhuhu
uhuhu3 stycznia o 20:53
ależ ten p.Baranowski musi być mocnym kontrkandydatem, że tak się jego ktoś boi
Lubię to! 8
Sialala
Sialalauhuhu3 stycznia o 21:11
.....za niego jest poprostu WSTYD. Nawet ręki nie potrafi podać jak facet, tylko jak przysłowiowa baba....
Lubię to! 3
kobiecym okiem
kobiecym okiemSialala3 stycznia o 21:36
do Sialala-męskość jest rzeczą względną, ale gdybym hipotetycznie miała wybierać między p.Baranowskim a p.Berą, to zdecydowanie wybrałabym p.Baranowskiego. Lubię inteligentnych, zdecydowanych, a jednocześnie empatycznych i stabilnych emocjonalnie ludzi, bez mściwej natury, a p.Baranowski takie cechy posiada. Ale to pewnie też zasługa jego przekonań religijnych związanej z tym praktyki. p.Berę rzadko widuje w kościele, głównie z okazji jakiś służbowych obchodów czy uroczystości, nigdy nie widziałam go przystępującego do komunii św.
Lubię to! 8
Wierzący
WierzącySialala3 stycznia o 21:59
Nie przystępuje do komunii, bo jest rozwodnikiem.
Lubię to! 1
katolik
katolikSialala3 stycznia o 22:03
ale przecież są też rozwody kościelne, katolicy z nich korzystają
Lubię to! 4
:)
:)Sialala4 stycznia o 07:43
Ostatnio nawet Pan B jakiś taki chodzi, jaki miał kłopoty z powstrzymanie swoich emocji. Taka niestabilności emocjonalna. Chyba sobie już nie radzi z tym wszystkim. I to widać po jego ruchach. Uderzyła woda sodowa do głowy i wszystko go przerosło.
Lubię to! 1
Jaworzanin
JaworzaninSialala4 stycznia o 15:53
Boże, słyszysz i nie grzmisz?!!! Co to za argument ??
Ludzie, przestaję wierzyć w waszą inteligencję!!!
Lubię to! 1
spostrzegawczy
spostrzegawczyuhuhu3 stycznia o 21:22
Ale Cię wzięło, no no no, to jednak prawda, że tego i owego uwiera. Co do męskości, to mam inne spostrzeżenia-p.Baranowski ma piękną, młodą, inteligentną żonę, śliczną córeczkę, jest wzorowym mężem i ojcem, założył rodzinę i dba o nią i łączy to z obowiązkami służbowymi, czasem, jaki poświęca na rozmowy z mieszkańcami oraz osobistym zaangażowaniem w ich sprawy mieszkańców, natomiast p.Bera niby młody, niby taki fotogeniczny a sam, bez rodziny, żony, dzieci...
Lubię to! 7
Hahaha
Hahahauhuhu4 stycznia o 07:45
Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha.....hahahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
Lubię to! 1
Pawlak
Pawlak3 stycznia o 19:14
A taki był ładny amerykancki, szkoda AB....
Lubię to! 3
Adam
Adam3 stycznia o 19:13
A pp skomli bo ich czas się skończył. Jack Liczebnik i Andrzej z zawodu kierownik też niech zwijają żagle.
Lubię to! 2
czytelnik
czytelnikAdam3 stycznia o 19:47
Pożyjemy zobaczymy Kowalczyk, Wieczorek i spółka mogą namieszać. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta...
Lubię to! 1
Eryk
Erykczytelnik3 stycznia o 20:07
Jacy oni trzeci?Są w koalicji z pisem.
Lubię to! 3
ałtor
ałtor3 stycznia o 13:24
Posady i Stołki żądają więcej koryt !!!!
Lubię to! 3
strzegomianka
strzegomiankaałtor3 stycznia o 13:39
do ałtor-Ty też z powiatu świdnickiego?
Lubię to! 0
sceptyk
sceptykstrzegomianka3 stycznia o 18:11
Tak samo jak Zalewska.
Lubię to! 0
jeszcze więcej koryt?!
jeszcze więcej koryt?!ałtor3 stycznia o 18:29
jaworzanie już i tak opłacają ze swoich pieniędzy ściągniętych na ich garnuszek ludzi powiązanych ze świdnicką wspólnotą samorządową, którzy się tam nie załapali na program koryto plus-zapewnił im to nasz lokalny lider opozycji i to na bardzo korzystnych warunkach
Lubię to! 3
jaworzanin
jaworzaninałtor3 stycznia o 18:36
ałtorze, ile Was tam jeszcze zostało bez koryt?! Mam obawy, czy nasz jaworski budżet to wszystko uniesie :(
Lubię to! 2
lwów
lwów3 stycznia o 12:14
Ojczyzno moja bądź błogosławiona !

w pamięci tych co Cię kochają

którzy na ziemi naszych Ojców

o Twą opiekę wciąż wołająKtórzy u bramy Częstochowy

Wilna czy w kurzu dróg

wołali- Matko Ty nas ratuj

bo znowu płonie domu prógDziś nie ma Wilna nie ma Lwowa..

gdy podeptana Ojców mowa

gdy spokój Orląt wróg w nas rani

utul nas Matko RóżańcowaMatko w szkaplerzach i kapliczkach

w obrazach i palących łzach

w szepcie różańca ,w ciszy serca

w naszych niełatwych polskich dniachZa to że Bogu byłaś wierna

przez tysiąc lat na drodze wiary

milion męczeńskich krzyży strzeże

złożonej z krwi i łez ofiaryDziś ciemność zewsząd nas otacza

i wiatr *** życia świece

gdy nas zawiodło wszystko wokół

ufamy tylko Twej opieceRozkołysana płaczem dzwonów

okaleczana przez tyrana

za to że byłaś zbyt gościnna

kołem historii połamanaI uświęcona na ołtarzach

poprzez Golgotę sensem trwania

wstająca tyle razy z grobu

przez cud zwycięstwa -zmartwychwstaniaOjczyzno moja! wierna Bogu

wpisana krwią w niełatwe dzieje

bo tylko Twe odwieczne prawo

budzi w nas męstwo i nadziejęI tylko w Tobie nasza ufność

kiedy otwierasz swe ramiona

przez każdy krzyż co Chryste dajesz

Ojczyzno Tyś… błogosławiona!przez Panią Naszą i Królową

Bogurodzicę Matkę Boga

ku wolnej niepodległej Polsce

poprzez Jej miłość nasza droga...


lwow47
Lubię to! 2
Karmelia
Karmelialwów4 stycznia o 19:13
Kto jest autorem tego pięknego dzieła?
Lubię to! 0
;)
;)3 stycznia o 11:39
a mi to się chce śmiać, jak opozycja łatwo daje się nabierać na rzekomą "wojenkę" wewnątrz *** partii-z pewnością byłoby dla niej pobożne życzenie, zwłaszcza że sama się wewnątrz słabo "ogarnia"
Lubię to! 3
finanse państwa i nasze
finanse państwa i nasze3 stycznia o 11:04
A ja mam pytanie do obecnie rządzących-jak długo jeszcze za nasze pieniądze utrzymywać będziemy związkowców na etatach i to wysokopłatnych? Przecież związkowiec to nie zawód!
Lubię to! 3
xsiondz
xsiondz3 stycznia o 09:56
4,5 miliona złotych kosztowało nas zabezpieczenie tzw. miesięcznic smoleńskich w 2017r.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/super-express-45-miliona-zlotych-na-miesiecznice-smolenskie/dcqh79b
brawo p. witek !!!
Lubię to! 7
czytelnik
czytelnikxsiondz3 stycznia o 10:15
brawo dojna zmiana!
Lubię to! 3
Komentator
Komentatorxsiondz3 stycznia o 15:11
Gdyby nie te oszołomy z KODu, to nie trzeba by było tylu policjantów. Niech sobie obchodzą, demokrację mamy.
Lubię to! 3
ałtor
ałtorKomentator3 stycznia o 15:54
Myślenie jak w ZSRR - Sowiety się zbroją aby bronić pokój bo ten zgniły zachód zagraża pokojowemu marszowi komunizmu. Zrobiłbyś karierę w ZSRR i PRL
Lubię to! 4
ariel
ariel3 stycznia o 09:43
Ciekawe co robi już emerytowany tapir po otrzymaniu nagrody 38 tys od koleżanki broszki 3 miesięcznej odprawy emerytalnej i innych bonusów od kolesi z dojnej zmiany ?
Lubię to! 2
dziwne
dziwneariel3 stycznia o 10:09
A to ona wcześniej nie brała odprawy emerytalnej? Przecież tą odprawę bierze się raz w życiu, a nie przy każdym rozwiązaniu stosunku pracy po nabyciu wieku emerytalnego.
Lubię to! 3
Arielku
Arielkuariel3 stycznia o 10:40
O tym pisano chyba poniżej. Jak możesz obrażać inna kobietę, swoją też tak poniżasz? Arkadiuszu opanuj się, bo zawału się nabawisz
Lubię to! 7
aga
aga3 stycznia o 09:39
Widać , że ten wasz vice nudzi się w pracy - nie ma co robić bo cały czas na forum pisze peany na swoją cześć i pisu
Lubię to! 9
zazdrośnik?
zazdrośnik?aga3 stycznia o 09:56
Tobie z pewnością się nudzi i masz za mało pracy, skoro smarujesz po forach zamiast pracować. Wątpię, aby to on sam pisał i chyba to Cię najbardziej boli.
Lubię to! 5
Reklama
B
B3 stycznia o 09:23
Ciekawe co na to pani B. żona vicka, czy wie jak jej mąż publicznie obraża inną kobietę. Okropna cecha, zaraz po spóźnialstwie. A może daje na to przyzwolenie. I gdzie tu te słynne hasła pod którymi vicuś się chowa. Honoru już nie ma, bo przecież zdrada to wyklucza, Boga...trudno powiedzieć, Ojczyznę.....wykorzystuje do swoich niecnych celów. Taki to jest ten legniczanin.
Lubię to! 7
Baran
Baran3 stycznia o 08:49
Dałby sobie spokój ten vice połgłowek chołubić się tak publicznie samemu. Nawet szansy nie da, żeby mu ktoś obcy taką laurkę wystawiał
Lubię to! 3
przegiąłeś/aś
przegiąłeś/aśBaran3 stycznia o 08:57
z tych nerwów puszczają Ci hamulce, używasz obraźliwych zwrotów, a to już jest bezprawne
Lubię to! 4
Ziolal
Ziolalprzegiąłeś/aś3 stycznia o 09:16
Ooo Arkadiusz już wstał z wyra, skoro komentarze już lecą. Ale to dobrze, choć raz pojawi się w pracy o przyzwoitej porze. A swoją drogą, że starosta to toleruje ??
Lubię to! 7
!
!przegiąłeś/aś3 stycznia o 09:34
sam/a zajmij się pracą, bo Twój pracodawca z pewnością nie będzie tolerował tego, że zamiast pracować gryzmolisz po forach
Lubię to! 5
!!!!
!!!!przegiąłeś/aś3 stycznia o 21:15
Urlop, urlop, urlop. Jak się pożądanie pracuję to i urlop przusługuje, a nie wycackane L4
Lubię to! 0
autor
autorBaran3 stycznia o 12:11
"chołubić" ..... ??? I to zarzucając komuś bycie półgłówkiem? Nieładnie
Lubię to! 2
Jaworzanin
JaworzaninBaran3 stycznia o 19:38
Widać, że wicestarosta stanowi niemałe zagrożenie dla
wypisującego się towarzystwa. Jest , jak widać, w centrum zainteresowania . Atak na całego!
Grajcie w jednej drużynie dla dobra wspólnego !!
Lubię to! 3
ja
jaJaworzanin3 stycznia o 19:42
też odnoszę takie wrażenie
Lubię to! 3
?
?Jaworzanin3 stycznia o 21:17
Przechodzi do Kukiz15 ?
Lubię to! 1
nie w tą stronę
nie w tą stronęJaworzanin3 stycznia o 21:25
jeśli już, to prędzej Kukiz15 do PIS
Lubię to! 1
Hmm...
Hmm...3 stycznia o 01:01
Najbardziej zaryci będą pisotallby, jak wyjdzie deal pod kryptonimem Witeck Berra.
Lubię to! 2
heniek
heniek3 stycznia o 01:00
Z tego co pamiętam, to pani Witk zawiązała powiatową koalicję z PSLem...
Lubię to! 3
eee-tam
eee-tamheniek3 stycznia o 08:54
PSL PIS-owi nie zagraża, gorzej jakby to była lokalna koalicja z PO
Lubię to! 1
puk puk
puk puk2 stycznia o 22:52
zgoda buduje, niezgoda rujnuje, a już na pewno wykorzysta ją opozycja
Lubię to! 2
jaworzanin
jaworzanin2 stycznia o 22:38
Moim skromnym zdaniem cały PIS, także ten lokalny, powinien grać w jednej drużynie z wybranym przez nich nowym Premierem, bo jak nie oni będą go wspierać, to kto-opozycja? Jaworzanie przychylnie odbierają p.Morawieckiego, dużo mu zawdzięczają i warto to wykorzystać-tak jak np. robi to p.Baranowski.
Lubię to! 10
realista
realistajaworzanin2 stycznia o 22:48
Zwłaszcza, że p.Arek ma z jaworzanami dobry bezpośredni kontakt, znajduje dla nich czas na bezpośrednie rozmowy i należy cieszyć się, że ma okazję pośredniczyć miedzy jaworzanami a Panem Premierem Morawieckim, przybliżać mu jaworzan i ich sprawy. To budujące dla wszystkich.
Lubię to! 9
sceptyk
sceptykrealista3 stycznia o 18:09
Koń by się uśmiał...
Lubię to! 1
lustro-sumienie
lustro-sumieniejaworzanin2 stycznia o 23:17
Dobre sobie, możecie nawet 100 takich komentarzy dziennie pisać ale to nie zmieni rzeczywistości. Żeby mieć kontakt z ludźmi to trzeba po pierwsze mieszkać w Jaworze, po drugie częściej bywać w pracy.
Lubię to! 8
a tak na serio
a tak na serio2 stycznia o 22:22
PIS wybrał swojego nowego Premiera, który układa swój własny gabinet polityczny, jaworska posłanka wchodziła w skład gabinetu politycznego poprzedniej Premier, która została odwołana. Członek lokalnego PIS spotkał się opłatkowo z nowym Premierem wybranym przez PIS i o to pretensje ma do niego lokalny PIS? A dlaczego cały lokalny PIS nie spotkał się z nowym Premierem i nie połamał z nim opłatkiem?
Lubię to! 8
juh
juha tak na serio2 stycznia o 22:25
bo nie byli zaproszeni
Lubię to! 6
do juh
do juhjuh2 stycznia o 22:34
skoro jawor24h.pl i p.Baranowski zostali zaproszeni, to może jednak warto wziąć przykład z ich postawy i działań?
Lubię to! 6
niezależny
niezależnya tak na serio2 stycznia o 22:26
moim zdaniem p.Baranowski powinien za taką inicjatywę zostać pochwalony, a nie skarcony przez lokalny PIS, wszak wszyscy z PIS powinni wspierać swojego Premiera
Lubię to! 10
Bodzio
Bodzioniezależny3 stycznia o 16:32
Jestem pewien że wszyscy z lokalnego PIS-u są sercem i duszą za swoim premierem. A Baranowski ....no cóż, skoro przeskrobał coś to pewnie poniesie adekwatne konsekwencje.
Lubię to! 1
Lodzia
Lodzianiezależny3 stycznia o 16:42
a ja jestem pewien, że ten ferment, jaki opozycja próbuje zasiać w lokalnym PIS, nie wypali, bo p.Baranowski i p.Witek grają w jednej drużynie, która nie jest tak łatwo rozwalić jak opozycyjną
Lubię to! 0
??
??2 stycznia o 22:10
Tytuł powinien brzmieć: Lokalny PIS uderza w kreta
Lubię to! 3
lwów
lwów??2 stycznia o 22:16
Kto jest tym kretem?
Lubię to! 0
realista
realistalwów2 stycznia o 22:41
każdy kto myśli i robi dobre rzecz dla ludzi. No i nie chce być pachołem jaśnie państwa nauczycielstwa
Lubię to! 7
Sympatyk
Sympatyklwów3 stycznia o 00:23
Pewnie ten co uprawia niesubordynację. Przeczytałem w statucie PIS, że jest na to skuteczna metoda. Rachu ciachu i po strachu.
Lubię to! 1
totalny
totalnylwów3 stycznia o 17:03
Sympatyk, idź polajkuj razem z Fazim, bo bidula coś ma dziś słaby refleks, a sprawy PIS zostaw ludziom z PIS.
Lubię to! 3
?
?2 stycznia o 21:24
A może jak p.Ela ma teraz więcej czasu, to sama będzie kandydowała na burmistrza i "odzyska" swoje miasto?
Lubię to! 0
lwów
lwów?2 stycznia o 22:26
To jest dość dobry pomysł, pod warunkiem że P. Witek będzie realistką. Ja jestem cholernym realistą, zatem jak widzę ten pomysł ?Potrzeba zgody ! Pani Witek kandyduje na burmistrza Jawora, oczywiście wygrywa z P. Berą, który zostaje wywieziony na taczkach wyborczych. Trzeba jeszcze przejąć powiat, zatem wystawienie P Baranowskiego konieczne i skuteczne, Pod warunkiem poparcia P Witek tak dla jego kandydatury, jak i dla kandydatury P. Laskowskiego do Sejmu, co jest raczej gwożdziem do jego trumny. Na pierwszą kadencję wystarczy, potem P. Baranowski po zdobyciu doświadczenia kandyduje do sejmu z powiatu Jawor i wygrywa. P. Witek pełni drugą kadencję jako burmistrz Jawora. Schedę po P Baranowskim przejmuje albo P Oszczęda, albo P. Brzozowski, zależnie od tego jak gospodarzą w swoich gminach. Nie wykluczam innych, zdolnych młodych ludzi, absolutnie, ale na dzisiaj jest jak jest. Jaworzanie mają różne opcje wyboru, w przeciwieństwie do gmin powiatu gdzie jest zabetonowany układ. Męcinka, Paszowice, Bolków, Wądroże, Mściwojów. Oczywiście na taki układ nie zgodzi się nikt, zatem .... mnie tam wszystko jedno, ale Wam ?
Lubię to! 1
Sympatyk 3
Sympatyk 3lwów3 stycznia o 00:25
Zdrajca zawsze będzie zdrajcą
Lubię to! 2
Sympatyk 4
Sympatyk 4lwów3 stycznia o 07:54
różnie można postrzegać zdrajcę, ale największym zdrajcą jest ten, kto za plecami swojego szefa dogaduje się z wrogiem dla własnych interesów
Lubię to! 1
lwów
lwówlwów3 stycznia o 10:45
Nie znam sprawy, ale dziwi mnie jak łatwo przychodzi Wam szermowanie słowem " zdrajca" . Taką łatkę można przypiąć każdemu, kto chociaż trochę wykaże się inicjatywą nie uzgodnioną z kręgiem wtajemniczonych. Typowo posowieckie myślenie : albo robisz tylko to co każe partia, albo won, zdrajco narodu, sprzedawczyku, zapluty karle reakcji. .. Ale to już było, i nie wróci więcej... Cz wyście powariowali ? Energia, niesztampowość, inicjatywa to cechy bardzo pożądane u ludzi młodych. Starsi ,niestety, w tym i ja , nie nadążają, świat pędzi dziś za szybko , część chce żeby było tak jak było, a to niemożliwe. Jeżeli PIS chce urządzać Polskę przez kolejne kadencje to musi , powtórzę : m u s i postawić na młodych, dać im szansę na zdobywanie dobrych doświadczeń, bo jeśli każdą inicjatywę, wynikającą chociażby z zakresu obowiązków, a nieuzgodnioną z partyjną wierchuszką nazwie zdradą, to młodzi mówiąc kolokwialnie, oleją taką partię.. Dokąd to zaprowadzi Polskę ? Z powrotem w objęcia PO-PSL, a skutki będą opłakane, dla nas wszystkich po równo. Zrozumcie to wy wszyscy którzy na sztandarach wypisujecie wzniosłe hasła " BÓG- HONOR- OJCZYZNA", a tak beztrosko używacie określenia " zdrajca.
Może się okazać że szukacie zdrady w niewłaściwym miejscu. Przepraszam tych bardziej wrażliwych jaworzan, ale głupota polityczna jak widać dotyka nie tylko poprzednich włodarzy kraju, ale i obecnych.
Oczywiście taka sytuacja to miodzio dla P.Bery, ale czy o to chodzi do jasnej cholery ? ... Kłaniam się.
Lubię to! 1
realista
realistalwów3 stycznia o 10:54
lwów, i znów zaskakujesz niezwykle wnikliwą oceną sytuacji, masz rację, młodym najzwyczajniej w świecie więcej się chce, bo taka jest ludzka natura i "grzechem" jest ich ograniczać w działaniu. Jaworznie widzą, że coś tu nie gra, prawdopodobnie stąd się to wszystko wzięło.
Lubię to! 2
pst
pstlwów3 stycznia o 11:09
z pewnością to nie ci 2 panowie są zdrajcami dla swojej partii, oni właśnie działają dla jej dobra, mieszkańcy zaczęli to zauważać
Lubię to! 1
koks
kokslwów3 stycznia o 20:11
do Lwów. Zmień leki .
Lubię to! 1
yupi yupi hey
yupi yupi heylwów3 stycznia o 20:25
koks, co dziś wziąłeś?
Lubię to! 0
do pst
do pstlwów3 stycznia o 20:30
widocznie opozycję to mocno gniecie
Lubię to! 3
wizja
wizja?2 stycznia o 23:03
Do walki o Jawor potrzebny jest silny kandydat, człowiek powszechnie znany, szanowany i odpowiednio zaangażowany w lokalne sprawy jaworzan. Kandydat też świadczy o kondycji lokalnego PIS.
Lubię to! 3
:)
:)wizja3 stycznia o 10:58
mieszkańcy są w stanie realnie ocenić kondycje lokalnego ugrupowania po ich kandydacie, bo to małe miasteczko i ludzie się tu znają a komunikacja międzyludzka przebiega bardzo sprawnie
Lubię to! 0
jest moc?
jest moc?wizja3 stycznia o 11:13
to w jakiej kondycji jest lokalny PIS pod rządami lokalnej posłanki niedługo jaworzanie się przekonają i sami to ocenią-jakiego silnego kandydata "wychowała" na swoim "podwórku"
Lubię to! 1
eee
eee2 stycznia o 21:13
Ludzie, o czym Wy piszecie?! Co się z Wami dzieje?! Władzę w mieście lokalnej pisłanki przejęła totalna opozycja i szykuje się na powiat, a Wy toczycie między sobą jakieś wojenki, które osłabiają wizerunek waszego ugrupowania?
Lubię to! 3
yyy
yyyeee2 stycznia o 22:13
Spokojnie. Baranowski wróci do Legnicy, Oszczęda pójdzie w niebyt polityczny, a reszta poprostu się nie złapie. Koniec.
Lubię to! 4
początek
początekyyy2 stycznia o 22:24
a babci nauczycielki na żadnej liście nie wystawią. no i z dziadkiem bułki będą piec.
Lubię to! 7
Reklama
Obserwator
Obserwator2 stycznia o 20:54
Panie Arkadiuszu Baranowski. Ź zaciekawieniem przeczytałem komentarze dotyczące Pana osoby. I postanowiłem przejrzeć Pana profil na fb i z przykrością stwierdzam, że słowa paru osób piszących komentarze potwierdzają się. Tzn, że rzeczywiście bliżej panu do Kukiza 15 i do PSL-u. A to oznacza że nie jest Pan wierny partii którą Pana wypromowania i w pewien sposób dała panu dobry stary. Aż dziwię się że szefowa jaworskiego PIS-u jeszcze to toleruje. Według mnie już dawno powinien Pan wylecieć z partii za nielojalność i zdradę. Ale to tylko moje zdanie.
Lubię to! 1
jaworzanin
jaworzaninObserwator2 stycznia o 21:00
Jesteś z totalnej opozycji? Boisz się Arka jako *** czy co?
Lubię to! 3
Do jaworzanina
Do jaworzaninajaworzanin2 stycznia o 21:06
Fakt jest faktem: za nielojalność się wylatuje.
Lubię to! 2
co gorsze?
co gorsze?jaworzanin2 stycznia o 21:10
A o jakiej lojalności i wobec kogo mówisz-wobec lokalnego lidera, czy szefa ugrupowania? A jaka jest kara za bezczynność na działanie opozycji?
Lubię to! 4
gong
gongObserwator2 stycznia o 21:04
p.Arek to "młoda krew", dużo mu się jeszcze chce robić, a jednocześnie doświadczony samorządowiec i polityk, więc opozycja ma podstawy, aby się jego obawiać
Lubię to! 3
Igi
Igigong2 stycznia o 21:48
W twojej wypowiedzi prawdziwe jest tylko jedno stwierdzenie, że p. Arek jest młody. Reszta jednak niestety ma mało wspólnego z rzeczywistością.
Lubię to! 5
lokalny
lokalnygong2 stycznia o 22:10
a mi się wydaje, ba wręcz odnoszę takie wrażenie, że lokalny lider totalnej opozycji obawia się takiego kontrkandydata, jak p.Arek
Lubię to! 2
nic dodać, nic ująć
nic dodać, nic ująćObserwator2 stycznia o 22:09
Według krążących informacji wiadoma Pani, dość niedawno próbowała usunąć z PiS p.Arka i p.Sebastiana O. Po kilkunastu latach członkostwa. I się nie udało.Prezes się nie zgodził.Za to odwołali ...no kończyć nie trzeba chyba:) Mało tego Pana Arka wybrano na członka Zarządu komitetu nie wiele mniejszą liczba głosów od wiadomo kogo .

Lubię to! 6
Jaworzanin
Jaworzaninnic dodać, nic ująć3 stycznia o 00:30
Według krążących informacji ci dwaj panowie kopią dołki pod całym komitetem PIS w Jaworze i na dodatek mają już plan jak dokopać szefowej tej formacji. A to nie wróży dobrze tym panom. Uważają się za swietnych polityków, a tym czasem .... kto dołku pod kimś kopie sam w nie wpada. Cdn.
Lubię to! 0
rzeczywistość
rzeczywistośćnic dodać, nic ująć3 stycznia o 08:07
Na wszystko można popatrzeć z różnych stron, różnie można też postrzegać zdrajcę. Największym jednak zdrajcą jest ten, kto za plecami swojego szefa dogaduje się z jego największym wrogiem dla realizacji własnych wąskich interesów i swoją milczącą aprobatą pozwala mu na wiele działań, które w ostateczności doprowadzają go do pełni władzy. W takich okolicznościach każde działanie okazuje się lepsze od aprobującej milczącej bezczynności.
Lubię to! 1
jaworzanin
jaworzaninnic dodać, nic ująć3 stycznia o 08:42
Największym dla mnie zaskoczeniem było, gdy lokalny lider PO obecnie rządzący miastem, po 3 latach swoich rządów postanowił obwieścić mieszkańcom, że jednak zrealizuje swoją obietnicę wyborczą i wyremontuje basen letni, to w Jaworze pojawiła się lokalna posłanka PIS z ministrem od sportu i środków na obiekty sportowe, pokazując mu nasz basen jako godny wsparcia ministerialnego. Takiego obrotu akcji wiele osób się nie spodziewało. Jakie są jego dalsze losy-będzie to wsparcie na remont basenu letniego, czy nie?
Lubię to! 1
obiektywnie
obiektywnienic dodać, nic ująć3 stycznia o 09:04
obecny włodarz miasta (lokalny lider PO) z pewnością byłby wdzięczny lokalnej posłance z PIS za takie wsparcie jego działań i tym samym możliwość realizacji jego obietnic wyborczych, bo budżet gminy cieniutki, gmina coraz bardziej się zadłuża...
Lubię to! 1
Jaworzanin
Jaworzaninnic dodać, nic ująć4 stycznia o 14:36
No i to powinno wszystko tłumaczyć.
Lubię to! 1
toto
toto2 stycznia o 20:29
http://www.sprzatamyreklamy.org/
Lubię to! 0
taki tu mamy klimat...
taki tu mamy klimat...2 stycznia o 20:13
Nasze miasto ma swoją pisłanę, która do tej pory była bardzo zapracowana "na górze", aby zajmować sprawami jej lokalnego środowiska, skorzystała na tym totalna opozycja i pod nosem lokalnej pisłanki przejęła je rodzime miasto i szykuje się na przejęcie powiatu. Jeżeli nic się nie zmieni, to plany totalnej opozycji zostaną zrealizowane.
Lubię to! 3
Majka
Majka2 stycznia o 18:15
Czytając ze zrozumieniem artykuł zamieszczony "wJaworze" to odnosze wrażenie ze to uderza w damego zainteresowanego czyli pana wice. Zatem nie nalezy mylić pojęć.
Lubię to! 2
bez sensu
bez sensuMajka2 stycznia o 18:21
A wice niby skąd jak nie z tego ugrupowania? To po co, sami przeciwko sobie piszą, aby opozycja miała z tego radość? Nie lepiej pogadać w 4 oczy, czy w 4 ścianach?
Lubię to! 4
lwów
lwówbez sensu2 stycznia o 19:31
Słuszne spostrzeżenie, sami przeciw sobie, zapewne jest w tym jakiś cel, : albo ktoś boi się utraty stanowiska i wpływów, albo kret robi swoje. Tertium non datur, jak mawiają starożytni górale ze wzgórz Syjonu.. Na temat czterech ścian są różne opinie, zresztą tak jak na temat rozmowy w cztery oczy, [ z binoklami czy bez?]. Czytając opinie jaworzan w Waszym mieście żle się dzieje, tylko małe pytanie: czy to czasem nie Wy, wielce szanowny elektoracie do tego doprowadziliście ? Co-nieco interesuję się polityką, w tym i w bliskim mojemu sercu- Jaworze. Widzę konflikt na linii : P poseł E. Witek &consotres- A. Baranowski, wicestarosta z PIS i S. Oszczęda , wójt Paszowic, również z PIS z drugiej strony. Wójt Brzozowski jak dotąd trzyma chyba stronę Pani poseł Witek, ale chyba do czasu Każdy polityk chce być na topie, wespół w zespół z rządzącymi, ale cós mi się zdaje że lokalne gwiadzy bledną... zatem i przetasowania polityczne bliskie, i koligacje stracą znaczenie. Kasandra za mnie żadna, ale jeśli Wasz miejscowy zarząd Prawa i Sprawiedliwości nie zmieni stosunku do mieszkańców tak miasta jak i powiatu Jawor, władzę w mieście i powiecie przejmie P Bera i sp.z.o.o..... Ale co ja tam wiem, Wy na miejscu wiecie lepiej. Zatem życząc wszystkiego co najlepsze, kłaniam się,lwów

Lubię to! 3
Do lwów
Do lwówbez sensu2 stycznia o 19:44
Ooo, już nawet Pan lwów zauważył że PIS Jawor ma kreta. Polecą głowy, a raczej głowa.....wice
Lubię to! 3
bezstronny obserwator
bezstronny obserwatorbez sensu2 stycznia o 19:52
lwów, całkiem niezły z Ciebie bystrzak, zwłaszcza że ocenę robisz na odległość. Jaworzanie od pewnego czasu nie czują wsparcia, jakie realnie powinno tu być. Faktem jest także, że pod nosem lokalnej pisłanki wyrosła w jej rodzinnym mieście totalna opozycja i przejęła w nim władzę i szykuje się prawdopodobnie na przejęcie powiatu jaworskiego. Od dłuższego czasu także jaworzanie sygnalizują niepokojące zdarzenia, jakie mają tu miejsce za rządów totalnej opozycji, ale niestety niezauważalna jest reakcja lokalnej pisłanki na to i jaworzanie muszą ze swoimi sprawami i problemami szukać wsparcia poza miastem. Wespół z obecnie rządzącym liderem totalnej opozycji, w naszym grodzie pojawili się (jako bliskie otoczenie włodarza) członkowie świdnickiej wspólnoty samorządowej, której założycielowi koleżanka lokalnej pisłanki udzielała poparcia wbrew członkom jej ugrupowania na świdnickiej ziemi. Do tego, obecnie rządzący lokalny przedstawiciel totalnej opozycji, co roku zaprasza mieszkańców naszego miasta do lokalnego sądu!!!, gdzie z lokalnym środowiskiem sędziowskim współorganizuje obchody Dni Wymiaru Sprawiedliwości (wchodzi na terytorium władztwa MS); lokalni policjanci w mundurach towarzyszą mu podczas jego spotkań z mieszkańcami, gdzie przedstawia mieszkańcom swoje "wizje" rządzenia miastem, przecinają razem z nim wstęgę podczas uruchamiania komunikacji miejskiej, etc. To wszystko dla mieszkańców naszego pięknego grodu jest jakieś dziwne.
Lubię to! 4
lwów
lwówbez sensu2 stycznia o 20:21
Do "bez sensu: ja widzę drugą możliwość: strach przed utratą władzy na rzecz młodszych z PIS
Do bezstronny obserwator : nie głosujcie na bilbordy a na ludzi mądrych. Nie macie takich w Jaworze ? Jeżeli dobrze wybierzecie, to ani sąd ani policja nic nie może. To są instytucje mające służyć Wam , Jaworzanom a nie lokalnym układom. !. Tak jak lokalni posłowie! Kłaniam się . lwów

p
Lubię to! 3
jaworzanin
jaworzanin2 stycznia o 17:41
Najbardziej z tej sytuacji pewnie cieszy się lokalna opozycja. Faktem jest natomiast, że pod okiem lokalnej pisłanki wyrosła totalna opozycja i przejęła władze w mieście. Od dłuższego czasu także jaworzanie sygnalizują niepokojące zdarzenia, jakie mają tu miejsce, ale niezauważalna jest lokalna reakcja na to, jaworzanie muszą ze swoimi sprawami i problemami zwracać się do osób spoza miasta.
Lubię to! 2
pod samym nosem
pod samym nosemjaworzanin2 stycznia o 17:48
przejęła władze w mieście i z tego co słychać szykuje się na przejęcie władzy także w powiecie
Lubię to! 2
JCM
JCMpod samym nosem2 stycznia o 20:17
Jeśli przejmą włądzę w powiecie i zaczną zadłużać powiat w takim tempie jak Gminę - to czarno to widzę. Przez dwie kadencje Laskowski i spółka spłaca zadłużenie szpitala, by jaworzanie mogli mieć opiekę szpitalną. Jak panowie w krótkich spodenkach z miasta przejmą powiat - to cała ciężka praca poprzedników pójdzie na marne.
Lubię to! 4
hmm...
hmm...pod samym nosem2 stycznia o 20:50
a co na to lokalna pisłanka? jak zamierza temu zapobiec i "odzyskać" miasto?
Lubię to! 2
obserwator
obserwatorjaworzanin2 stycznia o 18:16
Niestety dość dziwnie wygląda w oczach zwykłych ludzi ta bezczynność czy też brak stanowczej widocznej reakcji na to, co się tutaj dzieje. A do tego ludzie z ugrupowania lokalnej pisłanki pojawiają na wspólnych fotografiach z totalną opozycją, jak razem uczestniczą w różnych akcjach organizowanych przez ludzi z opozycji.
Lubię to! 5
jo
jojaworzanin2 stycznia o 18:41
burmistrz zaprasza mieszkańców do sądu, gdzie z lokalnym środowiskiem sędziowskim współorganizuje obchody Dni Wymiaru Sprawiedliwości, lokalni policjanci towarzyszą mu w mundurach podczas jego spotkań z mieszkańcami, gdzie przedstawia swoje "wizje" rządzenia miastem i przecinają razem z nim wstęgę podczas uruchamiania komunikacji miejskiej, gra z policją w piłkę, etc. To wszystko jest jakieś dziwne.
Lubię to! 4
toto
totojaworzanin2 stycznia o 20:30
http://www.sprzatamyreklamy.org/
Lubię to! 0
pytanko mam
pytanko mam2 stycznia o 14:25
ciekawe czy prezes specjalnej strefy wie, że zatrudnia u siebie jednego z publicystów "fejsowego periodyku i telewizji" z zebrą w tle? specjalne strefy to chyba podlegają premierowi? a swoją drogą to jak się, dostał tam taki "fachowiec"? młodzi wykształceni bezrobotni, chętnie poznaliby kulisy naborów do tej państwowej spółki?
Lubię to! 3
eksterytorialne terytorium
eksterytorialne terytorium2 stycznia o 13:50
A kiedy artykuł o zawrotnej urzędniczej karierze Salowej? A może kulisy detronizacji natapirowanej Alexis?
Lubię to! 6
albercik
albercikeksterytorialne terytorium2 stycznia o 14:22
Siostrzyczka w Agencji RiMR jeszcze nie awansowała na dyrektora ?
Lubię to! 4
ałtor
ałtor2 stycznia o 13:25
Więcej koryt dla pisiewiczów misiewczów !!! Program koryto plus programem pis
Lubię to! 4
???
???ałtor2 stycznia o 17:05
A "koryta" dla Strzegomian ,Świdniczanie itp. nie przeszkadzają Ci ?
Lubię to! 5
a konkretnie
a konkretnie???2 stycznia o 17:43
dla ludzi ze świdnickiej wspólnoty samorządowej i dla ludzi powiązanych z lokalnym liderem totalnej opozycji?
Lubię to! 5
Hmm...
Hmm...2 stycznia o 12:23
Co wspólnego ma "nasza" pani poseł ze Wspólnotą Świdnicką rządzącą obecnie Jaworem i z p. Wojciechem Murdzkiem wspieranym przez PO? Zalewska ma sporo, bo go popiera.
Lubię to! 7
hmm... 2
hmm... 2Hmm...2 stycznia o 12:30
a dlaczego członkowie tej wspólnoty działają teraz razem z lokalnym liderem PO na terenie naszego powiatu?
Lubię to! 8
x
x2 stycznia o 12:12
Walka o koryta w pis się zaostrza. Wszystko zgodnie z leninowską teorią
Lubię to! 4
lumia
lumiax2 stycznia o 12:28
to są buraki a nie polscy politycy
Lubię to! 2
Reklama
wróćmy na ziemię
wróćmy na ziemię2 stycznia o 10:20
a co dzieje się u nas w mieście pod rządami PO?
Lubię to! 6
siędzieje
siędziejewróćmy na ziemię2 stycznia o 11:15
Dobrze się dzieje, skoro burmistrz, szef jaworskiej PO otrzymuje Odznaczenie Państwowe z rąk pisowskiego wojewody. Jakieś pytania?
Lubię to! 1
a konkretnie to za co?
a konkretnie to za co?siędzieje2 stycznia o 12:27
czy za działania na rzecz przyrody, które są zadaniami własnymi i należą do służbowych obowiązków burmistrza?
Lubię to! 4
obserwator
obserwator2 stycznia o 10:09
Dialog proszę Państwa to zawsze najlepsze rozwiązanie, ale nie publiczny i nie przez social media, bo w takich sytuacjach ludzie z zewnątrz nie wiedzą co o tym wszystkim sądzić, a z pewnością na tym korzysta przeciwnik, tak jak w staropolskim przysłowiu "gdzie się dwóch bije, tam trzeci korzysta."
Lubię to! 5
wiadomości PIS
wiadomości PIS2 stycznia o 09:11
na konie roku rząd PIS przelał na konto Rydzyka dotacje 12 milionów z programu NFOSIGW. Przelali jeszcze na konto Szydło 32 000 zł. jako kolejną nagrodę.
Lubię to! 4
miejscowy
miejscowywiadomości PIS2 stycznia o 10:16
Mnie bardziej interesuje to, co dzieje się na dole, w mojej małej ojczyźnie, bo tu żyję. Interesuje mnie polityka kadrowa i finansowe obecnie rządzącego burmistrza z PO, na co wydawane są moje podatki i czy zasadnie, gospodarnie oraz efektywnie; komu daje pracę i nagrody oraz w jaki sposób, w jakiej wysokości, za co, itp. Proponuję, aby takie sprawy przedstawiać jaworzanom na bieżąco.
Lubię to! 5
Jaworzanin
Jaworzaninmiejscowy2 stycznia o 11:21
to przedstawiaj.Co ma jedno z drugim wspólnego?Te 12 milionów i 38 000 też idą z moich , twoich podatków.
Lubię to! 4
Prawak
Prawak2 stycznia o 01:35
Witek "bije" w ojca premiera! Czy on rozum postradał?
Lubię to! 5
bezpartyny
bezpartyny2 stycznia o 00:21
Proszę zastanowić się jak to wygląda na zewnątrz-w odbiorze zwykłych ludzi-czy w PIS brakuje prawidłowej komunikacji, że komunikują się ze sobą za pomocą social mediów?
Lubię to! 4
czy to jest pis? czy przybudówka komuny?
czy to jest pis? czy przybudówka komuny?1 stycznia o 23:32
Nie wierzę fejsbukowa witryna związana z lokalnym PIS-sem, drwi i wykpiwa z Premiera z PIS, oraz z wicestarosty z PIS. A wszystko pod bokiem byłej minister. No to co kandydaci w najbliższych wyborach na lokalnej PiS-owskiej liście... z SLD-PO, a może PZPR? Państwo Witek czy to jest prawdziwa twarz "waszego PIS-u? Jeżeli tak to żadnego głosu od mojej rodziny nie dostaniecie
Lubię to! 10
Do Pis
Do Pisczy to jest pis? czy przybudówka komuny?2 stycznia o 14:28
Wicestarosta z PIS??? Jego częściej można widzieć w gronie PSL i Kukiz 15. Czyli lokalny komitet pis ma kreta ??
Lubię to! 1
adam
adamDo Pis2 stycznia o 16:29
bo niby witkowa nie jeździ cały czas do bolkowa gdzie jest burmistrz z pslu i nie robi sobie z nim zdjęć?
Lubię to! 4
Pisak
Pisak1 stycznia o 22:49
Sugerowanie, że premier mógłby mieć podobne zdanie do zdania ojca jest bezczelne. Premier Morawiecki jasno się wyraził odnośnie imigrantów. Wstyd państwo Witek.
Lubię to! 9
<>
<>1 stycznia o 20:33
zrobiło się podobnie jak wcześniej w powiecie świdnickim http://www.daminfo.pl/polityka-3/item/10855-zalewska-stracila-jedynke
Lubię to! 3
taki mamy klimat...
taki mamy klimat...<>2 stycznia o 11:26
Nasz włodarz-de facto lokalny lider PO, po objęciu władzy w mieście, ściągnął i zatrudnił u nas za nasze gminne pieniądze ludzi powiązanych z tą świdnicką wspólnotą samorządową i pracują dla niego. W "relacjach" tej wspólnoty co niektórzy mogą się pogubić, jednak pozycja, jaką zajęli u boku naszego włodarza rozwiewa moje wszelkie wątpliwości. http://swidnica.naszemiasto.pl/artykul/zalewska-oddajcie-glos-na-murdzka-pis-oburzone-listem,2491144,art,t,id,tm.html
Lubię to! 7
kolo
kolo1 stycznia o 20:22
Właśnie wywiadem w TVP Info premier Morawiecki zamknął usta "politycznym wnuczkom"...
Lubię to! 11
Komentator
Komentatorkolo1 stycznia o 22:05
Morawiecki powiedział: żadnych imigrantów, mamy 100tys. Ukraińców z terenów wojennych i 2mln w ogóle." Brawo!
Lubię to! 7
rtwh
rtwh1 stycznia o 17:34
seniorka-nauczycielka wraz z mężem myśli, że świat się na nich zaczyna i kończy. Tymczasem w Warszawie poznali się na jej potencjale umysłowym. A priorytety działalności wcześniej ukazała sprawa "salowej". Trudno pogodzić się z "pikowaniem w dół" rozumiemy
Lubię to! 21
Reklama
???
???1 stycznia o 17:09
Ciekawe co na to Prezes i Minister Sprawiedliwości?
Lubię to! 12
mętlik
mętlik1 stycznia o 16:19
Myślę, ze Prezes JK liczy na to, że jego ludzie swoim działaniem lokalnie wesprą jego działania przeciw totalnej opozycji. Tymczasem w Jaworze, pomimo że Jawor ma swojego posła z PIS, władzę w mieście przejął lokalny lider PO, który razem z lokalną Policją spotyka się z lokalną społecznością, razem z lokalnym wymiarem sprawiedliwości współorganizuje dla mieszkańców obchody Dni Wymiaru Sprawiedliwości i zaprasza mieszkańców do budynku sądu, choć to nie są zadania gminy, a wymiar sprawiedliwości podlega wyłącznie Ministrowi Sprawiedliwości, gdy po 3 latach ogłosił, że wyremontuje basen letni, to w Jaworze zjawiła się jaworska posłanka z Ministrem od sportu pokazując mu basen letni, jako obiekt wart wsparcia finansowego, jaworzanie z braku reakcji miejskiej posłanki musza szukać pomocy i wsparcia w ich sprawach i problemach poza Jaworem, a burmistrz z PO dostaje Brązowy Krzyż Zasługi a działania na rzecz przyrody, które de facto leżą w katalogu zadań własnych gminy i jego obowiązków. Teraz jeszcze ta publiczna reprymenda dla członków PIS za spotkanie z Premierem wybranym przez PIS. Jaworzanie już nie wiedzą co o tym wszystkim sądzić.
Lubię to! 15
wymierny
wymiernymętlik1 stycznia o 16:36
tu potrzebne są zdecydowane, wymierne działania, a nie politykowanie, bo czyny, nie słowa przekonują ludzi
Lubię to! 3
#
#mętlik1 stycznia o 19:10
proszę nie pisz jaworzanie. Pisz w swoim imieniu.Większość jaworzan to ludzie rozgarnięci i nie interesuje ich twój płacz i zagubienie.Najlepiej zapisz się do jakiejś grupy wsparcia bo mętlik to już jest niebezpieczne stadium. Powodzenia.
Lubię to! 2
mętlik
mętlik#1 stycznia o 19:13
możesz sobie pisać co chcesz, wypowiadam się w imieniu własnym i jaworzan których znam i z którymi rozmawiam i na to wpływu nie masz
Lubię to! 6
racja
racjamętlik1 stycznia o 19:14
tak jest, w Jaworze są potrzebne konkretne działania
Lubię to! 3
Rudy
Rudymętlik1 stycznia o 22:15
Dzialacz PO zaprasza do sądu? Przecież to poprzedni rząd chciAł jego likwidacji. Tego działacza można zaprosić do sądu ale w pewnej niekomfortowej roli.
Lubię to! 7
mieszkaniec
mieszkaniecRudy1 stycznia o 22:23
nasuwa się także pytanie-jak bezstronnie sędziowie tego sądu mogliby w przyszłości rozpatrywać sprawy, której stroną byłaby osoba burmistrza?
Lubię to! 4
do Rudy
do RudyRudy1 stycznia o 23:31
pytanie-dlaczego więc do tej pory nie został tam zaproszony...?
Lubię to! 2
sprawność
sprawnośćRudy2 stycznia o 11:03
Widać w Polsce są bezstronne i nie skorumpowane organy ścigania, szkoda tylko, że tempo działań jest jakie jest http://samorzad.pap.pl/depesze/wiadomosci_centralne/180035/Zarzuty-dla-wlodarza--Akt-oskarzenia-wobec-bylego-burmistrza-Pisza A jak to wygląda u nas?
Lubię to! 2
niezależny
niezależny1 stycznia o 15:52
Proponuję usiąść do stołu i porozmawiać, bo publiczne obnoszenie się ze sporami wewnątrz szkodzi tylko i wyłącznie ludziom PIS, opozycja na tym tylko zyskuje. Jest jest pewne, w Jaworze warto coś zmienić w dotychczasowej taktyce, bo skoro miasto przejął lokalny lider PO, to znaczy, że dotychczasowe działania lub ich zdecydowany brak nie były dobrym rozwiązaniem dla PIS.
Lubię to! 5
gość
gość1 stycznia o 15:32
Dawniej co niektórzy próbowali nam wmówić, że ten portal jest związany z pisem, ale wy na przekór pieniaczom robicie swoje. Najbardziej rzetelny rzetelny i obiektywny portal jaki znam. Gratulacje. Trzyamjcie taki poziom przez cały nowy rok.
Lubię to! 10
Z.
Z.gość1 stycznia o 15:59
To dlaczego zniknął tekst niewygodny dla gminy Męcinka?Przecież wyraźnie było pokazane kto był jego autorem. Widać na tym portalu niektórzy mają specjalne względy.
Lubię to! 5
LM
LM1 stycznia o 13:19
Ludzie się poznali na Panu Baranowskim i niestety nie są to dobre opinie. Te dobre można znaleźć tylko na tym portalu...
Lubię to! 7
bez komentarza
bez komentarzaLM1 stycznia o 15:05
"po owocach ich poznacie". Prawda jest taka, że jaworzanie doceniają widoczne działania, a nie piękne słowa i obietnice bez pokrycia. Jaworzanie to naprawdę nie ludzie z ciemnogrodu, potrafią właściwie ocenić działania lub ich brak. Realia dziś są takie, że władzę w mieście przejął lokalny lider PO, pomimo że jaworzanie wybrali miejskiego posła z partii przeciwnej, rządzącej krajem.
Lubię to! 5
fv
fv1 stycznia o 12:56
myślę, że Jarosław Kaczyński powinien się dowiedzieć o tym co tu się wyrabia od lat. A to jest kolejne świadectwo. Dobrze, że opublikowaliście to na dolnyśląsk24h
Lubię to! 8
odlot
odlot1 stycznia o 12:42
Pani Elżbieto no to lokalny jaworski PIS boli, że Wicestarosta Baranowski był na spotkaniu wigilijnym z Premierem Morawieckim z PiS ? A co ma Wicestarosta Baranowski do uchodźców?
A może powinien wystąpić z premierem w studiu nr 1 i 2 z zebrą w tle?
Lubię to! 11
obserwator
obserwatorodlot1 stycznia o 13:07
szkoda, że reszta lokalnego PIS na tym spotkaniu nie była, wyborcy dobrze by to odebrali, wszak to Premier obecnego rządu PIS
Lubię to! 7
niezależny
niezależnyodlot1 stycznia o 13:10
Panie Arku, proszę robić swoje, a przede wszystkim proszę dalej wspierać jaworzan w ich lokalnych sprawach i problemach, a jaworzanie to docenią
Lubię to! 11
kasia
kasia1 stycznia o 12:33
wiadoma Pani nie znosi żadnej niezależności i pomysłowości. Najlepiej obstawić się "rodzinką". .A jak już ktoś ma sukcesy pracując dla mieszkańców to już "wróg wewnętrzny" . No i trudno przeżyć "detronizację" z salonów warszawskich. Panie Wicestarosto Baranowski jesteśmy z Panem! Ludzie cenią Pana za otwartość i pomoc dla nich. Bardzo dobrze Pan reprezentuje Ziemię Jaworską. To Pan powinien iść do Warszawy !!!!! Na pewno dużo by Pan załatwił dla JAWORA.
Lubię to! 12
mieszkaniec
mieszkanieckasia1 stycznia o 13:03
Jestem za, niech idzie do Warszawy - tutaj już się wykazał. Szerokiej drogi!
Lubię to! 4
niezależny obserwator
niezależny obserwatorkasia1 stycznia o 13:46
nie przystoi facetowi który piastuje tak ważne stanowisko w powiecie podpisywać się " kasia "
Lubię to! 9
Basia
Basianiezależny obserwator2 stycznia o 14:35
Już niedługo. Wróci do Legnicy i tam będzie mącił, co wychodzi mu najlepiej
Lubię to! 0
24h
24hkasia2 stycznia o 20:14
Reprezentuje doskonale ...spóźniając się na wcześniej umowione spotkania albo nie pojawiając sie na nich wcale.
Lubię to! 1
@
@1 stycznia o 12:30
gratulacje dla tego portalu za ukazywanie prawdy, ludzie naprawdę nie są aż tak naiwni i ślepi, żeby nie widzieć co się dzieje i nie wyciągać z tego własnych opinii i wniosków
Lubię to! 10
p.
p.1 stycznia o 11:22
Uderza w premiera ale również uderza w wicestarostę.
Lubię to! 10
lwów
lwówp.1 stycznia o 11:42
W wicestarostę A. Baranowskiego przede wszystkim, bo premier sprawę postawił jasno. Ale kogo tak gniecie P. Baranowski ?
Lubię to! 8
tyle w temacie
tyle w temacielwów1 stycznia o 12:44
Panią od klasy i jej familię
Lubię to! 7
obserwator
obserwatorp.1 stycznia o 11:49
tak czy siak, na zewnątrz wygląda to nieciekawie, opozycja z pewnością zaciera ręce, bo lokalny PIS i już oddał już miasto lokalnej PO a teraz jeszcze takimi sporami traci potencjalnych bezpartyjnych wyborców
Lubię to! 6
Reklama
#
#1 stycznia o 11:21
Ale bagno !!!
Lubię to! 5
lwów
lwów#1 stycznia o 11:39
Bagno ? Właśnie trwa osuszanie tego bagna po rządach PO-PSL.
Lubię to! 0
na marginesie
na marginesie#1 stycznia o 11:53
Na górze trwają "porządki" a na pod nosem PIS-owi na dole wyrosła opozycja, przejęła miasta i krążą słuchy, że szykuje się też na przejęcie powiatu. Jakie były i są planowane działania lokalnej posłanki z PIS, aby to zmienić?
Lubię to! 3
lwów
lwów1 stycznia o 11:16
Witam wszystkich mieszkańców zacnego grodu - Jawora. Podrzucono Wam na Nowy Rok temat którym , moim skromnym zdaniem- nie warto się zajmować. Po pierwsze zarówno Prezydent Andrzej Duda, jak i nowy premier, P. Mateusz Morawiecki już odcięli się od słów seniora nie pozostawiając złudzeń co do przyszłej polityki w sprawie relokacji tzw. uchodżców, czy może raczej " nachodżców". Dotychczasowa polityka w tej sprawi będzie kontynuowana, niezależnie od prywatnych opinii skądinąd szacownych osób, chociażby P. Kornela Morawieckiego. Nie znam opinii P. Zofii Romaszewskiej , która ponoć doradza naszemu Prezydentowi, ale sądząc po Jego wypowiedzi, głosu w tej sprawie to Ona nie ma. Spraw druga, ocena działań premiera po trzech tygodniach od powołania....Nie wiem jak Wy, ale ja uważam że każda hurraoptymistyczna jak i nadmiernie krytyczna ocena po tak krótkim czasie jest i nieracjonalna, i pozbawiona podstaw. Ja poczekam, zobaczę jak urządzi swój nowy rząd P premier Morawiecki. Jakimi ludżmi się otoczy, kto będzie dbał o nasze bezpieczeństwo finansowe i militarne, jak będzie realizowana polityka wymiaru sprawiedliwości. Tego nie da się ocenić dziś, ale powiedzmy po zapowiadanej od pół roku prawdziwej rekonstrukcji rządu, po składzie tego nowego rządu. Mam nadzieję że będzie to naprawdę dobra zmiana, a nie pudrowanie układów. Czego i sobie , i Wam, Drodzy Jaworzanie życzę w nowym 2018 roku. No i oczywiście dużo kasiory, i zdrowia by tę kasiorę tracić!. kłaniam się .1.01.2018.. lwów
Lubię to! 0
zwykły człowiek
zwykły człowieklwów1 stycznia o 11:31
Co do polityki wymiaru sprawiedliwości, to zdecydowanie powinna być inna niż dotychczasowa-poprzedniego rządu, gdzie jak dziś widzimy było wiele niedomagań w funkcjonowaniu tych aparatów-organy ścigania często były ślepe na wiele nieprawidłowości i bezczynne w działaniu (działały wyłącznie na zgłoszenia( a wymiar sprawiedliwości często był dla zwykłych ludzi dodatkowym miejscem, gdzie dotykała ich niesprawiedliwość, nie wspominając już o sławetnej przewlekłości procesów, szkodzących zwykłym ludziom. Organy ścigania i wymiaru sprawiedliwości powinny realizować służebną rolę wobec nas Polaków, do jakiej zostały powołane, powinny działać przede wszystkim sprawnie (skandaliczna jest dzisiejsza przewlekłość postępowań, gdzie jak prześledzi się konkretne działania, to okazuje się, że tak naprawdę podejmowane są one co 3-5 m-cy), bezstronnie (bez względu na to kto jest strona postępowania-funkcjonariusz publiczny, czy zwykły człowiek) i profesjonalnie (w organach ścigania i w wymiarze sprawiedliwości powinni pracować fachowcy, których cwani przestępcy nie będą wodzili za nos).
Lubię to! 2
bezpartyjny
bezpartyjnylwów1 stycznia o 11:44
Sądy powinny być apolityczne, wzbudzać zaufanie Polaków. To jak dziś zachowują się niektórzy sędziowie wybitnie pokazuje, że tak niestety nie było i jeszcze w wielu miejscach nie jest. U nas np. nie podoba mi się to, że burmistrz wykraczając poza swoje uprawnienia nadane mu przez ustawodawcę, wchodzi ze swoimi działaniami do obszaru wymiaru sprawiedliwości, współorganizując razem z lokalnym sądem Dni Wymiaru Sprawiedliwości. To nie są zadania gminy, a odbiór społeczny tego jest niepokojący, bo jak zwykły mieszkaniec może to odbierać? Hipotetycznie jak zwykły mieszkaniec może zwrócić się do takiego sądu przeciwko burmistrzowi lub też prywatnie osobie burmistrza? Sądy powinny dbać o to by były postrzegane przez ludzi jako niezależne, bezstronne, profesjonalne. Podobnie zresztą służby Policji i organów ścigania. Jakie np. zadania Policji realizowali policjanci przecinający wstęgę razem z burmistrzem przy uruchamianiu miejskiej komunikacji?
Lubię to! 4
lokalny
lokalnybezpartyjny1 stycznia o 11:56
Pani Poseł, i co Pani na TO? Dlaczego tak się dzieje?
Lubię to! 6
zaniepokojony mieszkaniec
zaniepokojony mieszkaniec1 stycznia o 10:57
Dlaczego "Hmm..." 12.12.2017r. o 02:33 napisał: "Panie Bera, czy to prawda, że ma pan układ wyborczy z panią Witek? Ona składa na ofiarę lokalnych kandydatów PiS do samorządu (także na burmistrza), a pan wystawia znowu niegroźnego politycznie Matkowskiego ze środka listy PO do sejmu?" http://jawor24h.pl/emilian-bera-z-brazowym-krzyzem-zaslugi-od-prezydenta-andrzeja-dudy,10431,a.html#opinia65025 Pani Poseł, czy to prawda??? Prosimy o wyjaśnienie jaworzanom tej sytuacji i kogo zamierza PIS wystawić na burmistrza Jawora.
Lubię to! 11
jaworzanin
jaworzaninzaniepokojony mieszkaniec1 stycznia o 12:15
Opozycja w kraju i lokalnie nieoficjalnie rozpoczęła już kampanie wyborczą, jaką alternatywę dla opozycji da jaworzanom lokalny lider PIS? Jaworzanie chcieliby to wiedzieć, bo właśnie weszliśmy w nowy rok-rok wyborczy.
Lubię to! 4
???
???1 stycznia o 10:52
Jak lokalny lider PIS ma "zapanować" nad lokalną wspólnotą, skoro na zewnątrz widać spięcia wewnątrz struktur? Widzę niepokojące zauważalne podobieństwo do świdnickiej sytuacji.
Lubię to! 7
?
????2 stycznia o 14:37
Areczku spokojnie, bo kolejną tablicę w kościele będziesz musiał ufundowac
Lubię to! 1
bezpartyjny
bezpartyjny1 stycznia o 10:42
Co to znaczy "na własną rękę"?! Bardzo dobrze, że ktoś w końcu skorzystał z każde okazji, aby osobiście, zabiegać o sprawy jaworzan! Trzeba było zrobić to samo, nikt nikomu tego nie zabrania. Łączenie wypowiedzi ojca z synem jest moim zdaniem niefajna zagrywką. Ludzie PIS powinni grać do jednej bramki, zwłaszcza że zbliżają się wybory, a wyborczy nie lubią stawiać na skłóconych ludzi. Nie podążajcie Państwo śladami PO, opozycja zaciera ręce na każde spory między Wami, bo to Wam obniża słupki poparcia.
Lubię to! 12
czytelnik
czytelnikbezpartyjny1 stycznia o 11:08
Zabiegać o sprawy Jaworzan a robić sobie fotki to dwie różne rzeczy.
Lubię to! 1
lwów
lwówbezpartyjny1 stycznia o 11:19
I to jest właściwa ocena, za którą dziękuję bezpartyjnemu.
Lubię to! 8
mieszkaniec Jawora
mieszkaniec Jawora1 stycznia o 10:28
Z całym szacunkiem dla p.Szydło, ale moim zdaniem (zresztą podobnie myślą moi znajomi i ludzie, z którymi rozmawiam), obecny Premier-p.Morawiecki, jest najlepszym fachowcem, jakiego kiedykolwiek miała Polska. Merytoryczny profesjonalista, z którym nie da się prowadzić jałowych dyskusji bez konkretnych argumentów, jak to czynią niektórzy politycy. Decyzje muszą być oparte o konkretne, rzeczowe argumenty i tak właśnie postępuje p.Morawiecki, to wzbudza szacunek do jego osoby. P.Szydło miała swoją szansę i 5 minut i wykorzystała ją w obszarach, w których była dobra. Teraz potrzebny jest nam "twardy" Premier do dyskusji na arenie międzynarodowej i działań w Polsce, bez tego nie ruszymy z miejsca, nikt nie będzie się z nami liczył. Jaworzanie zawdzięczają mu strefę, Mercedesa i objęcie nas dalszym planem wsparcia dla rozwoju terenów, którym grozi zapaść gospodarcza. Z tego co rozmawiam z ludźmi, to p.Morawiecki ma pełne poparcie większości jaworzan, trzymamy za niego kciuki.
Lubię to! 10
jaworzanka
jaworzanka1 stycznia o 10:14
Muszę przyznać, że nie podoba mi się to, jak niektórzy w PIS publicznie się "obrzucają błotem". Wizerunkowo traci na tym cały PIS. Jak mawiała moja babcia, brudy pierze się w 4 ścianach, nie na zewnątrz. Na takim zachowaniu zyskuje opozycja-jej zależy na tym, aby ich wewnętrznie skłócić i w ten sposób osłabić. Czyżby tym ludziom z PIS na tym właśnie zależało? Czyżby były wśród PIS Konie Trojańskie, albo jakieś lokalne koalicje z PO? Mają swojego Premiera (nie opozycyjnego), to niech go wspierają, a nie rzucają mu kłody pod nogi, aby udowodnić Polakom, że Premier PIS jest zły. A co do naszej lokalnej posłanki, to niby ją mamy, ale ja osobiście jakoś w ogóle tego nie odczuwam. Miasto przejął lider PO i częściej z mieszkańcami spotykają się odwiedzający go posłowie PO. Mieszkańcy ze swoimi sprawami i problemami nie mają do kogo lokalnie się zwrócić i muszą szukać pomocy i wsparcia poza miastem. Coś w tej kwestii musi się zmienić, bo po to przecież wybieramy posłów.
Lubię to! 7
nota
nota1 stycznia o 09:21
http://nowa.gazetaobywatelska.info/
Lubię to! 6
gość
gość1 stycznia o 02:19
Nie wszyscy członkowie i lokalni sympatycy PiS aprobują twórczość tych ludzi.
Lubię to! 9
wyborca
wyborcagość1 stycznia o 03:33
Przy tak wysokich sondażach samodzielną większość może odebrać PiSowi tylko wewnętrzne skłócenie. Wystarczy spojrzeć na podzieloną opozycję jak wewnętrzne spory odbierają im poparcie.
Lubię to! 14
kabareton
kabareton1 stycznia o 01:25
Co prawda w TVP nie ma w tym roku szopki noworocznej, ale my mamy naszą jaworską szopkę. Z zebrą w tle. Czekamy na kolejny odcinek.
Lubię to! 17
Reklama
Ewela
Ewela31 grudnia 2017 o 23:53
ale cyrk. studio nr 2 odleciało...
Lubię to! 17
Krycha
KrychaEwela1 stycznia o 00:52
Czy aby na pewno?
Lubię to! 1
Krycha
Krycha31 grudnia 2017 o 22:45
Czy w Jaworze jest jakiś PiS "bis"?
Lubię to! 2
hehe
hehe31 grudnia 2017 o 22:16
Co to znaczy "na własną rękę i za wszelką cenę"? Czy żeby spotkać się z premierem trzeba otrzymać specjalną zgodę od byłej?
Lubię to! 19
Krzychu
Krzychu31 grudnia 2017 o 21:58
Żal jej d... ściska?
Lubię to! 11

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.