Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Logistycy na terminalu kontenerowym w Brzegu Dolnym

Uczniowie klasy III D technikum logistycznego PCKZiU w Jaworze uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej na terminal kontenerowo–przeładunkowy w Brzegu Dolnym.

© materiał prasowy / PCKZiU

PCC Intermodal S.A. w Brzegu Dolnym, to funkcjonalny terminal przeładunkowy obsługujący ładunki Dolnego Śląska. Bezpośrednio z terminalu w Brzegu Dolnym PCC Intermodal organizuje połączenia z portami morskimi Gdańska i Gdyni, a także terminalami w porcie Hamburg, Bremerhaven i Rotterdam. 

Po obiekcie oprowadzali uczniów Jarosław Bednarz - Dyrektor Terminala Kontenerowego oraz Krzysztof Godzwon - Specjalista ds. Terminalowo-kolejowych. Przekazali ciekawe informacje, historię, lokalizację oraz zakres działalności firmy, która obejmuje organizowanie transportu intermodalnego towarów w kontenerach, skoordynowanych z transportem drogowym i kolejowym. 

Dzięki wizycie na terminalu młodzież mogła zobaczyć wiele ciekawych rozwiązań stosowanych w trakcie realizacji transportu intermodalnego. To również bardzo cenna lekcja dzięki, której zdobyli praktyczną wiedzę i umiejętności oraz poznali charakter zawodu. Widząc doskonałą organizację i profesjonalizm pracowników uczestnicy są przekonani, że terminal w Brzegu Dolnym jest idealnym miejscem pracy dla logistyka.

Kolejnym etapem wycieczki był Stadion Wrocław. Poczynając od sali konferencyjnej, szatni piłkarzy, przez tunel prowadzący na murawę. Każdy mógł przejść szlak swoich sportowych idoli i poczuć się jak prawdziwy zawodnik. pani przewodnik w ciekawy sposób przekazała informacje oraz ciekawostki związane z obiektem.

Organizatorzy wycieczki: Agnieszka Tomborska i Dariusz Szojka.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.