Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Liga Typerów: wyniki 4. kolejki

W minioną niedzielę zakończyła się ostatnia kolejka JLH rozgrywana w 2017 roku. Poznaliśmy dzięki temu kolejnego wygranego w naszej Lidze Typerów.

Wręczenie nagrody Panu Piotrowi Stawiarskiemu za wygraną w typowaniu trzeciej kolejki JLH. © jawor24h.pl

Podobnie jak ostatnio, tym razem również żadnemu uczestnikowi Ligi Typerów nie udało się prawidłowo wytypować wszystkich spotkań. Najbliżej tego było trzech graczy - Łukasz Zasławski, Radosław Delikatny oraz Piotr Stawiarski. Najwcześniej z tej trójki typował Pan Radosław Delikatny, który tym samym został zwycięzcą czwartej kolejki Ligi Typerów. Gratulujemy.

Wyniki typowań

Wręczenie nagrody odbędzie się podczas piątej kolejki JLH, w niedzielę 7 stycznia na hali przy ul. Wiejskiej. Prosimy zwycięzcę o kontakt z obsługą ligi.

Do rozpoczęcia kolejnej rundy Jaworskiej Ligi Halowej można typować jej wyniki. Kilkanaście typów już padło. Zachęcamy do zabawy także te osoby, które jeszcze do typowania nie przystąpiły, gdyż nagradzamy najlepszych typerów każdej kolejki.

Typuj wyniki piątej kolejki JLH

Sponsorem nagród jest firma JAKO.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

x
x7 stycznia o 01:07
szkoda, że nie wygrał żaluzji
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.