Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Liga Typerów rozstrzygnięta

Wczoraj, po zakończeniu Jaworskiej Ligi Halowej, odbyło się wręczenie ostatnich nagród dla zwycięzców Ligi Typerów.

Marta Rzepka z tytułem najlepszego typera Jaworskiej Ligi Halowej. Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Na hali sportowej przy ul. Wiejskiej, po zakończeniu Jaworskiej Ligi Halowej, odbyło się wręczenie nagród dla najlepszych typerów 8. i 9. kolejki oraz całej ligi.

Za 8. kolejkę Ligi Typerów nagroda przypadła Piotrowi Stawiarskiemu. Ostatnią rundę JLH aż czternaście osób zakończyło z 12 punktami, dlatego o rozstrzygnięciu decydował czas typowania i najszybszy był Paweł pabo.

O wyłonieniu najlepszego typera całej Ligi Typerów również musiał zadecydować czas typowania. Pięciu uczestników naszej zabawy w rankingu generalnym uzyskało najwyższą, taką samą ilość punktów. 99 oczek na koncie zgromadzili Łukasz Zasławski, Piotr Stawiarski, Miłosz Kudłacz, Daniel Wojda i Marta Rzepka. Najszybciej z tej grupy typowała Marta Rzepka i tym samym otrzymała tytuł najlepszego typera Jaworskiej Ligi Halowej oraz nagrodę główną.

Zobacz ranking generalny

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy wszystkich do zabawy w przyszłym sezonie JLH!

Sponsorem nagród w Lidze Typerów była firma JAKO.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Piotr Stawiarski
Piotr Stawiarski6 lutego o 19:31
GRATULUJE
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.