Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Lekcje pływania dla uczniów

Gmina Męcinka pozyskała dotację na kolejne lekcje pływania dla uczniów ze szkół w Męcince i Piotrowicach.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Już po raz kolejny w okresie od marca do czerwca uczniowie z naszych szkół będą mogli uczestniczyć w bezpłatnym programie „Umiem pływać” dzięki pozyskanej przez Gminę Męcinka dotacji ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W trakcie 20 godzin nauki pływania trzydzieścioro dzieci z naszych szkół nie tylko opanuje podstawowe umiejętności pływackie, ale także nauczy się jak bezpiecznie korzystać z akwenów wodnych. Ponadto dodatkowe zajęcia zachęcą uczniów do systematycznego uprawiania sportu w czasie wolnym od nauki oraz prowadzenia zdrowego i aktywnego stylu życia.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

MgnienieWiosny
MgnienieWiosny17 lutego o 21:04
Brawo gmina Mecinka, brawo pani minister. Dzięki współpracy jest sukces. Pani Witek powinna być burmistrzem Jawora, umi załatwić wszystko dla ludzi
Lubię to! 0
Miodek
MiodekMgnienieWiosny22 lutego o 11:12
Szkoda tylko, że Pan, nie UMI pisać.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.