Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Kuźnia wygrywa Strzegom Cup

Niemal każdy dzień przynosi kolejne sukcesy dziecięcych zespołów Kuźni Jawor. Tym razem jaworzanie zwyciężyli w turnieju o Puchar Dyrektora OSiR - Strzegom Cup w kategorii U-9.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Kuźnia wygrała wszystkie z 5 pojedynków. Ponadto organizatorzy wybrali MVP turnieju piłkarkę niebiesko-żółto-czarnych Jessice Mikołajewską.  

- Cieszą nas kolejne minuty spędzone na boiskach przez zawodników, poprzez które nasze dzieci doskonalą swoje umiejętności piłkarskie i nabierają cennego doświadczenia w swoich początkach przygody z piłka nożną. Choć w kategoriach dziecięcych nie zawsze wynik jest najważniejszy, to jednak cieszą oko osiągnięcia naszych adeptów piłki nożnej - ocenia trener Dariusz Szeliga.

MRKS w Strzegomiu wystąpił w składzie: Jakub Jarmakowicz, Jakub Ślusarski, Jakub Kiełdanowicz, Jessica Mikołajewska, Piotr Kaliszczak, Michał Stawiak, Jan Szczygielski. 

 

Wyniki i strzelcy bramek dla Kuźni:

AKS II Strzegom - Kuźnia 1:3 (Ślusarski, Kaliszczak, Kiełdanowicz)

Kuźnia - AP 13 Świdnica 2:1 (Ślusarski, Kaliszczak)

Kuźnia - Victoria Świebodzice 3:0 (Kaliszczak, Ślusarski, Stawiak)

AKS I Strzegom - Kuźnia 0:2 (Kaliszczak, Ślusarski)

Kuźnia - FC Academy Wałbrzych 1:0 (Ślusarski)

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.