Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Kuźnia U-10 nagrodzona w Świebodzicach

W minioną niedzielę w Świebodzicach odbył się turniej piłki nożnej halowej o Puchar Firmy BCH Consulting dla dzieci z rocznika 2008, którego organizatorem był klub GKS Zagłębie Wałbrzych.

Kuźnia U-10. Fot. materiały prasowe © Materiały prasowe

W imprezie udział wzięło 10 zespołów podzielonych na dwie grupy eliminacyjne, z których po dwie najlepsze awansowały do półfinałów. Zespół Kuźni znalazł się w grupie A, gdzie zwyciężył wszystkie swoje 4 mecze gromadząc 12 pkt i strzelając 13 bramek przy 1 straconej. Tym samym awansował do półfinału z 1 miejsca, gdzie po zaciętym boju i wielu okazjach z obu stron pokonał Basztę 2-0 i wielki finał czekał na naszych zawodników.

Finał rozgrywany z Zdrój Jedliną Zdrój obfitował w wiele zwrotów akcji. Wyrównana gra i interwencje bramkarzy były ozdobą tego pojedynku. Na prowadzenie wyszli zawodnicy z Jedliny, którzy mieli piłkę meczową na 2-0 jednak na posterunku stał golkeeper Jakub. Chwilę później wyrównanie i karny dla naszego zespołu na objęcie prowadzenia. Niestety nie udało się go wykorzystać i dosłownie do ostataniej sekundy każdy mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoja korzyść. O triumfie w turnieju decydowały jednak rzuty karne, które tym razem lepiej wykonywał zespół Jedliny i zwyciężył 2-0. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze na boisku w Świebodzicach.

Mimo wielu absencji spowodowanych feriami każdy dał z siebie wszystko czego dowodem są dwie nagrody indywidualne. Piotr Kaliszczak został Królem Strzelców z 9 bramkami, a głosami trenerów Jakub Jarmakowicz został wybrany Najlepszym Bramkarzem.

Skład Kuźni: Jakub Jarmakowicz, Jessica Mikołajewska, Jakub Ślusarski, Antoni Michalski, Piotr Kaliszczak, Kacper Leonowicz, Oskar Kwiatkowski, Emilio Arcona

Mecze grupowe

Kuźnia - Szkółka Piłkarska 9 Szczawno Zdrój 7-0 bramki: Kaliszczak 3, Michalski 2, Ślusarski 2
Kuźnia - Berit Głuszyca 1-0 bramka: Kaliszczak
Kuźnia - Zagłębie Wałbrzych 3-1 bramki: Kaliszczak 2, Ślusarski
Kuźnia - Bóbr Marciszów 2-0 bramki: Kaliszczak 2

Grupa A

1. Kuźnia 12 pkt. 13:1
2. Zagłębie 9 pkt. 9:4
3. Berit 6 pkt. 4:3
4. Bóbr 1 pkt. 1:6
5. SP 9 1 pkt. 1:14

Półfinały

Kuźnia - Baszta Wałbrzych 2-0 bramki: Kaliszczak, Ślusarski
Zdrój Jedlina Zdrój - Zagłębie Wałbrzych 4-0

Mecze o miejsca

o 9: Sp 9 - FA Wałbrzych 0-4
o 7: Bóbr - Włókniarz Głuszyca 2-0
o 5: Berit - Hutnik Szczytna 0-0 karne: 1-2
o 3: Baszta - Zagłębie Wałbrzych 2-1
Finał: Kuźnia - Zdrój Jedlina Zdrój 1-1 karne: 0-2 bramka w meczu: Michalski

Klasyfikacja końcowa

1. Zdrój Jedlina Zdrój
2. Kuźnia Jawor
3. Baszta Wałbrzych
4. Zagłębie Wałbrzych
5. Hutnik Szczytna
6. Berit Głuszyca
7. Bóbr Marciszów
8. Włókniarz Głuszyca
9. FA Wałbrzych
10. Szkółka Piłkarska 9 Szczawno Zdrój

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.