Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kuźnia pewnie ograła AKS

Młodziki Kuźni Jawor przygotowują się do rundy wiosennej 2019. W piątek podopieczni trenera Marcina Dudka zmierzyli się na wyjeździe z rówieśnikami z AKS-u Strzegom.

© Paweł Sasiela

Jaworzanie pewnie wygrali 4:0, a na listę strzelców wpisali się Krzysztof Kowalczyk, Aleks Jaszowski, Karol Bojczuk i Oliwier Sadowski. Grano 3 x 30 minut. Następny sparing drużyna U-13 "Kuzienki" rozegra w piątek (01.03.) w Świebodzicach z miejscową Victorią o godzinie 17:00.

W sparingu z AKS-em młodziki Kuźni wystąpiły w następującym składzie: Konrad Golasik, Jakub Jarmakowicz, Piotr Kaliszczak, Kamil Niewadzi, Jakub Kita, Oskar Kukła, Sebastian Wojciechowski, Oliwier Sadowski, Karol Bojczuk, Oliwier Strzelecki, Dawid Azikiewicz, Michał Bąk, Michał Stawiak, Dawid Piekarski, Krzysztof Kowalczyk, Aleksander Jaszowski.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.