Logo Jawor24h.pl
Reklama
Piotrowice-Osiedle - osiedle domów w zabudowie bliźniaczej

Krzaki marihuany zdobiły okno mieszkania

Policjanci z Bolkowa przecierali oczy ze zdziwienia patrząc na okno mieszkania, w którym mieli przeprowadzić interwencję. Zamiast doniczkowych kwiatów na parapecie stały dwa krzaki marihuany.

© Zdjęcie ilustracyjne

24 - letni mieszkaniec gm. Bolków uznał, że lepszą ozdobą okna będą doniczki z krzami marihuany niż tradycyjne kwiaty ozdobne. Nie przewidział jednak, że wykonujący czynności policjanci szybko zorientują się, że rośliny na oknie nie przypominają sadzonek pomidorów.

Mężczyzna został zatrzymany. Za „nietypową” uprawę usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 3.
___________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Łukasz Kubiś
tel. 603039942

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Prawdopodobnie najlepsze koło Jawora 110m2 do zamieszkania - Osiedle Kamionka
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.