Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Konkursy na dyrektorów szkół w Gminie Mściwojów

Wójt Gminy Mściwojów ogłosił konkursy na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Snowidzy i Szkoły Podstawowej w Targoszynie.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym, numerem telefonu kontaktowego kandydata i dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora SzkołyPodstawowej w Snowidzy”  i „Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Targoszynie” w terminie do 14 lipca 2017 r. pod adresem: Urząd Gminy Mściwojów 43, 59-407 Mściwojów (Sekretariat – pokój Nr 23 – do godz. 15:00).

Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez wójta Gminy Mściwojów. O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci i członkowie komisji konkursowej zostaną powiadomieni indywidualnie. Szczegóły znajdują się TUTAJ.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Autor
Autor4 lipca 2017 o 10:48
zapytaj lepiej czyja córka
Lubię to! 0
gosia
gosiaAutor5 lipca 2017 o 15:52
No to pytam... Czyja córka? nawet nie wiem, kto stawał do "walki".
Lubię to! 0
gosia
gosia3 lipca 2017 o 21:26
A kto wygrał w Piotrowicach?
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.