Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

KONKURS: „Wygraj bilet na Wieczór Kabaretowy Andrzeja Poniedzielskiego”

Mamy dla Was dwa bilety na występ Andrzeja Poniedzielskiego w Teatrze Miejskim w Jaworze. Bilety są do wygrania w naszym konkursie!

© Materiały prasowe / Stacja ART

Aby wziąć udział w konkursie należy polubić profil portalu jawor24h.pl na Facebooku, udostępnić publicznie konkursowy post oraz drogą mailową odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego chcesz wybrać się na występ Andrzeja Poniedzielskiego?

Uzasadnienia należy przysyłać na adres kontakt@jawor24h.pl do środy 11 września 2019 roku do godz. 23:59, w temacie wpisując: KONKURS. Nie ma znaczenia kolejność zgłoszeń. Wyboru najciekawszych, najbardziej twórczych uzasadnień, a tym samym wyłonienia Zwycięzców Konkursu, dokona kolegium redakcyjne. W treści maila prosimy podać imię i nazwisko.

Nagrodą w Konkursie jest bilet na występ Andrzeja Poniedzielskiego w Teatrze Miejskim w Jaworze (13 września 2019 roku godz. 18:00). Nagrodzonych zostanie 2 uczestników.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.