Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Konkurs ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze zajęli trzy miejsca na podium w gminnym etapie konkursu ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”.

© materiał prasowy / I LO

7 marca 2019 r. odbył się gminny etap konkursu ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”, w czasie którego uczestnicy zmierzyli się z 33 pytaniami z zakresu ochrony przeciwpożarowej, pierwszej pomocy i historii pożarnictwa na ziemiach polskich.

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze zajęli trzy miejsca na podium:
Miejsce 1. Piotr Tłuściak (kl. I C);
Miejsce 2. Dawid Pilch (kl. III D);
Miejsce 3. Aleksandra Biegun (kl. I C).

Zdobywca pierwszego miejsca przeszedł do etapu powiatowego, który odbędzie się 22 marca w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.