Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań
Logo Jawor24h.pl
© Materiały prasowe

Udostępnij:

Koncert Wiedeński

Jaworski Ośrodek Kultury|Sztuka

Koncert Wiedeński - Największe przeboje Johanna Straussa, najpiękniejsze arie i duety.

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.

Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Bilety 75 zł: Teatr Miejski w Jaworze (Rynek 5) pon.-pt. 7:30-15:30
rezerwacje tel. 76 870 28 78, grupy - tel. 504 091 909
bilety online: www.ebilet.pl, www.eventim.pl
 oraz w sieciach: Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn

Jaworski Ośrodek Kultury
Wyznacz trasę
17 marca 18:00
Jaworski Ośrodek Kultury
Ceny biletów: 75 PLN

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.