Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Komunikacja publiczna w gminie Męcinka

Od 8 kwietnia w czasie nauki szkolnej, w gminie Męcinka będzie funkcjonowała komunikacja publiczna.

© pixabay.com

W odpowiedzi na zgłaszane przez mieszkańców gminy Męcinka potrzeby w zakresie komunikacji publicznej, wójt Mirosław Brzozowski prowadził negocjacje z przewoźnikami świadczącymi usługi publiczne, które sfinalizowane zostały w marcu br.

Kursy funkcjonować będą od 8 kwietnia br. w czasie nauki szkolnej. Utrzymanie kursów autobusowych uzależnione będzie od ilości osób korzystających z przewozów.

Wypracowane rozwiązania umożliwią mieszkańcom Piotrowic, Chełmca, Myślinowa, Muchowa, Pomocnego i Kondratowa korzystanie z dodatkowych przewozów (funkcjonuje także komunikacja gminna autobusami szkolnymi).

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Mała
Mała9 kwietnia o 07:20
Młodzi,zadufani, korzystający z internetu i swoich pojazdów-może pomyślicie o ludziach starszych, którzy nie mają jak dostać się do lekarza, zrobić opłaty itp wtedy gdy pracujecie lub nie macie czasu żeby im pomóc.Nie jestem wielbicielem wójta, ale uważam,że to dobra inicjatywa.Szczekających będzie wielu, ale karawana pójdzie dalej.
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Ania
Ania7 kwietnia o 20:48
A co z połączeniami do Berlina , Warszawy , Moskwy ? Z chęcią bym się tam wybrała..........:)
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Jarek
Jarek 7 kwietnia o 20:07
A co z kundlami latającymi samopas po tych Chełmcach i innych Sichowach?! SKANDAL! Dziś jechaliśmy z rodziną rowerami, to horror. Leci, warczy, drze mordę... Średniowiecze
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
obserwator
obserwator5 kwietnia o 22:18
Komunikacja gminna autobusami szkolnymi? Jaki to autobus szkolny jeździ?
1 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 1
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
ZAinteresowany
ZAinteresowany5 kwietnia o 22:15
A co z połączeniami do Legnicy?!
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.