Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Kolejny sukces Kuźni Jawor

W turniejach dla najmłodszych z cyklu Strzegom Cup, Kuźnia Jawor prezentuje się wyśmienicie. Wczoraj rocznik 2010 w swojej klasyfikacji zajął drugie miejsce.

Fot. materiały prasowe © Materiały prasowe

W minioną niedzielę na strzegomskie boisko wybiegli zawodnicy urodzeni w 2009 i 2010 roku. Kuźnię Jawor na tych zawodach reprezentował zespół U-7 (2010). Młodzi jaworzanie trafili do grupy A razem z AKS-em I Strzegom, AKS-em III Strzegom i Due Soccer II Świebodzice.

Mecze grupowe:
AKS Strzegom III - Kuźnia 0-8 (Paweł Broda 6, Wojtek Szczygielski, Maksymilian Bieniusiewicz)
Due Soccer Świebodzice - Kuźnia 1-1 (Maksymilian Bieniusiewicz)
AKS Strzegom I - Kuźnia 0-3 (Szymon Chrobrowski, Paweł Broda 2)

Finał
13 Świdnica - Kuźnia 1-1 (Paweł Broda) karne 3-2

Król strzelców: Paweł Broda

Skład Kuźni: Zosia Dziędzioła, Wojtek Szczygielski, Wiktor Lancman, Maksymilian Bieniusiewicz, Filip Fryc, Szymon Chrobrowski, Franek Kraus, Paweł Broda, Szymon Majewski, Olaf Jaszowski

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Kibic_Obserwator
Kibic_Obserwator20 grudnia 2017 o 16:08
Jaki sukces!!!. Na takim turnieju o bardzo niskim poziomie!
Lubię to! 2
czytelnik
czytelnikKibic_Obserwator21 grudnia 2017 o 11:20
Człowieku stuknij się w głowę. Te dzieciaki mają dopiero po 7 lat! W tym wieku wyniki , a także poziom przeciwników nie jest najważniejszy. Ważne są systematyczne treningi pod opieką dobrych trenerów i fakt, że w przyszłości z kilku z nich może wyrosnąć dobry piłkarz. Dzieci trzeba wspierać, zachęcać, a nie pisać bzdety, że poziom słaby. Drugie miejsce to jest z pewnością dobry powód by ich pochwalić. Ja im życzę jak najlepiej!
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.