Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kolejny rekordowy rok!

Dzięki Wam bijemy własne rekordy, jeśli chodzi o liczbę użytkowników, odsłon portalu, a także aktywność naszych Czytelników.

Kolejny rekordowy rok! © jawor24h.pl

W minionych 12 miesiącach na jawor24h.pl opublikowaliśmy 1905 materiałów, które łącznie komentowaliście 18 374 razy. Dla porównania rok wcześniej ważne dla Was tematy opiniowaliście 15 635 razy.

Ranking najczęściej czytanych materiałów:

  1. Janusz Korwin-Mikke zwraca się do Rady Miejskiej ws. zmian nazw ulic – 49 966 odsłon
  2. Zaginął Mariusz Trusiewicz. Rodzina prosi o pomoc – 16 148 odsłon
  3. Tragiczny wypadek, zginął motocyklista – 15 044 odsłon
  4. (Foto) Utknął na słupkach – 14 478 odsłon
  5. [AKTUALIZACJA] Awantura pod barem z kebabem – 14 459 odsłon

Ranking najczęściej komentowanych materiałów

  1. [HIT] Urząd Miejski: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie – 701 komentarzy
  2. (Film) Kontrowersyjne absolutorium dla burmistrza – 395 komentarzy
  3. Co dalej z sygnalizacją świetlną? – 395 komentarzy
  4. Nie ma pomysłu na Zamek Piastowski – 375 komentarzy
  5. Przeciekający budżet – 358 komentarzy

2017 w pigułce

Łącznie w całym 2017 roku portal jawor24h.pl odwiedziło 250 635 unikalnych użytkowników, czyli o ponad 30 tysięcy więcej niż w roku poprzednim. Nasi Czytelnicy publikowane materiały odsłonili 1 537 963 razy!

Dane Google Analytics

Odwiedzają nas nie tylko mieszkańcy powiatu jaworskiego, woj. dolnośląskiego i całej Polski, ale nawet jaworzanie rozsiani po całym świecie, z krajów takich jak: Stany Zjednoczone, Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Irlandia, Francja, Dania, Norwegia i wiele innych.

Cieszymy się i sprawia nam to ogromną satysfakcję, że dla wielu z Was, mieszkających poza granicami naszego kraju, jesteśmy łącznikiem z Małą Ojczyzną.

Nowy właściciel

W ubiegłym roku wszystkie nasze portale przeszły w ręce nowego właściciela - spółki DJAmedia. Obecnie posiada ona kilka lokalnych serwisów informacyjnych, z których co miesiąc korzysta kilkadziesiąt tysięcy internautów. Oferują użytkownikom różnorodne i atrakcyjne treści w formie artykułów oraz autorskich materiałów wideo. Serwisy grupy DJAmedia dostępne są za pośrednictwem tradycyjnego www, wersji mobilnej oraz poprzez aplikacje webowe na urządzenia mobilne.

- Rozwój rynku medialnego stawia przed nami zupełnie nowe wyzwania. By być konkurencyjnym, należy działać szybciej, dokładniej i zdecydowanie. Dlatego nie zamierzamy spoczywać na laurach. Stawiamy na całościowy rozwój. Czytelników zaskoczymy nowymi kanałami dystrybucji, a to nie koniec zmian. Nie zamierzamy być tylko liderem rynku lokalnego, nasze plany sięgają zdecydowanie dalej - mówi nowy właściciel.

Serwisy internetowe

DJAmedia posiada bogatą ofertę serwisów regionalnych z wiadomościami i treściami multimedialnymi z najważniejszych i najpopularniejszych kategorii, jak informacja, rozrywka czy sport. Nasze serwisy należą do wiodących w swoich regionach, gwarantując internautom dostęp do rzetelnych i atrakcyjnych treści wzbogaconych materiałami wideo i galeriami zdjęć.

Są wśród nich m.in. Jawor24h.pl, Legnica24h.pl, Dolny-Slask24h.pl.

W ofercie spółki znajduje się też serwis ogłoszeniowy – związany z rynkiem nieruchomości portal Nieruchomosci.Jawor24h.pl, sportowy – poświęcony klubowi MKS Miedź Legnica serwis Miedz.Legnica24h.pl oraz rozrywkowy – związany z Jaworską Ligą Halową umożliwiający typowanie jej wyników portal Liga.Jawor24h.pl.

Jawor24h.pl

Jawor24h.pl to jeden z największych portali internetowych w powiecie jaworskim z rozbudowaną społecznością użytkowników oraz grupą serwisów tematycznych, narzędzi i usług. Jedno z najważniejszych i najpopularniejszych miejsc w jaworskim Internecie.

Legnica24h.pl

Wielu jaworzan związanych jest z Legnicą, w której uczą się, pracują oraz nierzadko spędzają wolny czas. Dlatego zdecydowaliśmy się w ubiegłym roku uruchomić serwis legnica24h.pl, na którym opublikowaliśmy już 1292 materiały. Teraz będziemy stawiać na jego rozwój i promocję, oczywiście nie zaniedbując naszych pozostałych portali.

Serwisy społecznościowe

Jesteśmy dostępni i aktywni na popularnych platformach społecznościowych aktywizując tysiące internautów skupionych wokół naszych serwisów i usług.

2018…

Liczymy, że bieżący rok, dzięki Wam, będzie jeszcze lepszy!

Chcesz być częścią naszego zespołu? Odezwij się do nas na kontakt@jawor24h.pl.

Jak jeszcze możemy się dla Was doskonalić? Piszczcie w komentarzach.

Reklama

Komentarze (33)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Opel
Opel3 stycznia o 23:56
Co by nie mówić - tutaj zawsze czegoś ciekawego można się dowiedzieć bo oglądając relację przygotowane przez przychylne miastu media : Jaworska, i inne stacje telewizyjne wszystko jest przewidywalne, tendencyjny i tak słodkie że aż zęby się od tego psują
Lubię to! 9
Czytelnik 2
Czytelnik 23 stycznia o 23:38
Paweł Sasiela na medal lub nagrodę Prezesie!
Lubię to! 5
Czytelnik
Czytelnik3 stycznia o 23:37
Gratuluję, dużo włożonej pracy i serca. Bardzo obiektywne artykuły i ciekawe nowe twarze pojawiają się u Was. Życzę wielu interesujących artykułów i rosnących statystyk. W Jaworze i powiecie uważam, że jesteście "numer jeden". Tak trzymać i polecam wrócić do wersji papierowej!
Lubię to! 10
arkadio
arkadio3 stycznia o 17:54
a nowy wlasciciel to kto? z tego co pamietam wczesniej byla zona, a teraz mąż...
Lubię to! 1
xsiondz
xsiondz3 stycznia o 15:29
Cytujesz towarzysza Marcina Wolksiego obecnie w PIS poprzednio w PZPR ? Fajnych masz idoli.
Lubię to! 1
bolo
boloxsiondz3 stycznia o 19:56
Potrafisz czytać? Spręż się i przeczytaj ze zrozumieniem (wiem że wymagam za dużo)ale chociaż spróbuj . Wierz mi,za którymś razem może Ci się uda.Good luck.!
Lubię to! 0
bolo
bolo3 stycznia o 15:16
Ten portal(?) służy wyłącznie do szukania dziury w całym (chodzi o UM) i szczucia na demokratycznie wybrane władze tego miasta. Jest hołubiony przez beneficjentów 500+ oraz czcicieli pewnego jegomościa z Żoliborza.Ponownie zacytuję klasyka (M.Wolski) " przegraliście wybory to morda w kubeł"koniec cytatu.Jest Nowy Rok-więcej wiary i empatii.
Lubię to! 2
olo
olobolo3 stycznia o 15:30
no wiesz bolo, Wy w swoim powiecie nie wygraliście, więc spotkał nas desant na nasz garnuszek
Lubię to! 13
do bolo
do bolobolo3 stycznia o 16:05
Według ciebie bolo to dlatego to na tym portalu zdecydował się swój felieton opublikować przewodniczący rady?
Lubię to! 9
mula
mulado bolo3 stycznia o 16:32
może zrobił to na hop-siup
Lubię to! 4
Maciej Gwoździewicz
Maciej Gwoździewicz3 stycznia o 15:08
Janusz Korwin-Mikke uwolnił energię tego portalu :) Także czekamy na skwerek im. Wielce Czcigodnego Autora pierwszej w III RP uchwały lustracyjnej w ramach tzw. dekomunizacji.
Lubię to! 8
TP
TPMaciej Gwoździewicz3 stycznia o 15:15
Naprawdę ciężko brać Pana na poważnie w momencie gdy składa Pan takie propozycje.
Lubię to! 5
do TP
do TPTP3 stycznia o 16:17
Nie czujesz przekąsu?
Lubię to! 7
jarus
jarus3 stycznia o 14:46
my młodierz pisowska rzondamy wiencej koryt . te w ożendzie mogom byc
Lubię to! 3
ups
upsjarus3 stycznia o 15:06
Widzę, że rzondza władzy i pieniondza ciągle w Was żywa i rozszerza się z ożendu na powijat towarzyszko świdnickiej Matuli Ziemi. Pseudonim "pisowska" jest dobry, ale słaby dla zmylenia przeciwnika, dziś już stara propaganda nie działa tak na naród.
Lubię to! 2
@
@jarus3 stycznia o 15:08
Fazi, idź popisać na fanpejdżu swojego idola, tam lubią takich niesamodzielnie myślących, co zachwycają się starymi autobusami wożącymi powietrze.
Lubię to! 12
:)
:)3 stycznia o 14:33
Mieszkańcom trzeba ukazywać całą prawdę, to i pijar lub raczej propaganda z epoki PRL-u nie pomoże. Gratulacje dla portalu, to naprawdę wielki sukces! Tak trzymajcie!
Lubię to! 8
jaworzanin
jaworzanin3 stycznia o 13:48
Myślę, że materiał z urzędu miejskiego był najważniejszym w obecnym czteroleciu.
Lubię to! 16
Komentator
Komentatorjaworzanin3 stycznia o 14:26
Ten materiał wideo pokazał jakie "bagno" jest w UM za obecnej władzy.
Lubię to! 11
Bareja
BarejaKomentator3 stycznia o 14:37
no przecie tera tam rzondzi sam kwiat inteligencji i to wysoko opłacany i wysoko nagradzany za nasze pieniondze
Lubię to! 6
;)
;)Komentator3 stycznia o 17:36
Wg staropolskiego przysłowia "ciągnie swój do swego". Lokalny lider skompletował sobie drużynę i wszyscy ponoć teraz do niego pasują-tak twierdzi...
Lubię to! 2
jak ulał
jak ulałKomentator3 stycznia o 18:34
co do niektórych, to się dziwię, ale skoro on twierdzi, że pasują do niego, to widocznie tak jest ;)
Lubię to! 2
skarga
skargajaworzanin3 stycznia o 14:30
ja to się dziwię, że nie złożyli skargi na bezczynność burmistrza w przedmiocie udzielenia informacji publicznej http://samorzad.pap.pl/depesze/redakcyjne.prawo/180028/WSA-o-bezczynnosci--Sad-skarga-na-bezczynnosc-organu-takze-gdy-udzielono-niepelnej-informacji
Lubię to! 1
Komediodramat
Komediodramatjaworzanin3 stycznia o 15:24
Ten film trzeba zobaczyć jeszcze raz, to jest prawdziwy HIT.
Lubię to! 8
mantra
mantraKomediodramat3 stycznia o 16:35
najlepsza jest bardzo kompetentna osoba zastępująca
Lubię to! 3
ręce opadają
ręce opadająKomediodramat3 stycznia o 16:48
widać sami "fachowcy" tam teraz siedzą, oj narażają ci "fachowcy" swoim zachowaniem tego swojego pryncypała na skargi i inne konsekwencje prawne, narażają... http://samorzad.pap.pl/depesze/redakcyjne.prawo/180028/WSA-o-bezczynnosci--Sad-skarga-na-bezczynnosc-organu-takze-gdy-udzielono-niepelnej-informacji
Lubię to! 3
Reklama
fakty
fakty3 stycznia o 13:22
Jeden z najpopularniejszych tytułów tak naprawdę to powinien brzmieć: "Przeciekający budżet i rosnące zadłużenie."
Lubię to! 8
Piter
Piter3 stycznia o 12:47
No i super, że nie daliście się zawładnąć jak pozostali
Lubię to! 10
freedom
freedomPiter3 stycznia o 13:19
To podstawowy warunek tak dużej popularności, bo w naszym małym miasteczku ludzie doskonale wiedzą jakie media i jacy fotografowie na czyim sznureczku są uwiązani.
Lubię to! 11
Web
Web3 stycznia o 12:42
Wszystko fajnie brzmi, ale dalibyście na to potwierdzenia z Google Analytics, bo samo pisanie że jesteśmy fajni to mało wiarygodne jest.
Lubię to! 0
jawor24h.pl
jawor24h.plWeb3 stycznia o 13:09
Proszę. Statystyki roczne i tygodniowe.
Lubię to! 5
WEB
WEBjawor24h.pl3 stycznia o 13:16
Super, dziękuję. Dzięki temu stajecie się bardziej wiarygodni na przyszłych reklamodawców
Lubię to! 4
Ngj
Ngj3 stycznia o 12:40
Gazeta jaworska rozmieniła się na drobne
Lubię to! 11

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.