Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kolejny nowy samochód ratowniczo-gaśniczy wjedzie do Gminy Męcinka

Już w niedzielę 17 grudnia 2017 r. o godz. 17.00 do Gminy Męcinka wjedzie kolejny samochód ratowniczo-gaśniczy, tym razem do Pomocnego.

Fot. materiały prasowe © Materiały prasowe

Nowy wóz strażacki zakupiony został dzięki pozyskanej dotacji z budżetu państwa MSWiA, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz ze środków pochodzących z budżetu Gminy Męcinka.

Na to wyjątkowe wydarzenie zapraszają Wójt Gminy Męcinka oraz strażacy OSP Pomocne.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

.
.16 grudnia 2017 o 15:05
Jaka marka?
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.