Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Kolejny amator szybkiej jazdy w terenie zabudowanym stracił prawo jazdy

Kolejny kierowca zatrzymany do kontroli drogowej przez jaworskich policjantów stracił uprawnienia do kierowania.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

A wszystko to przez pośpiech za przysłowiowym "kółkiem". Prowadził on swój samochód w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h zdecydowanie za szybko. W terenie zabudowanym poruszał się bowiem z prędkością aż 113km/h. Teraz pirat drogowy, nie tylko będzie musiał odpocząć od kierownicy przez najbliższe 3 miesiące, lecz również zapłacić 500 zł mandat.
 
Pirat drogowy, który znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość został namierzony przez jaworskich policjantów wczoraj, 12 września na krajowej "3" w Kaczorowie. 31-letni mieszkaniec Lubawki w terenie zabudowanym jechał swoim Audi aż 113 km/h na odcinku, na którym obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.
 
Skutkiem poruszania się o 63 km/h za szybko było odebranie temu kierowcy przez funkcjonariuszy prawa jazdy na 3 miesiące. Za popełnione wykroczenia policjanci nałożyli na niego także mandat w kwocie 500 zł. Konto pirata drogowego powiększy się również o 10 punktów karnych.
 
Przypomnijmy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, za przekroczenie prędkości o co najmniej 50 km/h w terenie zabudowanym kierowca traci prawo jazdy na 3 miesiące. 
 
_________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942
Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

g
g14 września 2017 o 06:54
Polecam stanąć na wrocławskiej wieczorową porą, będzie takich więcej.
Lubię to! 2
koks
koksg15 września 2017 o 22:47
ORMO czuwa.
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.