Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kolejna, zlikwidowana plantacja marihuany w powiecie jaworskim

Policjanci z jaworskiej komendy zlikwidowali kolejną plantację liczącą 19 sztuk krzewów konopi indyjskich. Nielegalna uprawa roślin mierzących ponad 160 cm wysokości, ukryta była w lesie na terenie gminy Bolków.

© KPP Jawor

Dzięki funkcjonariuszom na rynek nie trafi ponad 2000 porcji marihuany.

Na ślad kolejnej, nielegalnej plantacji konopi indyjskich wpadli policjanci z jaworskiej komendy. Uprawa była ukryta na leśnej polanie w rejonie jednej z miejscowości gminy Bolków.

Krzewy marihuany były pieczołowicie pielęgnowane, zabezpieczone przed dziką zwierzyną oraz innymi szkodnikami. Wskazywało na to prowizoryczne ogrodzenie oraz środek chemiczny rozsypany wokół pojedynczych roślin.

Dzięki takim zabiegom 19 rozłożystych krzewów osiągnęło wysokość ponad 160 cm. Mundurowi z Jawora likwidując nielegalną uprawę po raz wtóry nie dopuścili aby na rynek trafiło ponad 2000 porcji marihuany.
_________________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Łukasz Kubiś
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.