Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kolejna nowa droga w Gminie Męcinka gotowa – tym razem w Chełmcu

Zakończyły się prace związane z budową blisko kilometrowej drogi gminnej w Chełmcu biegnącej przez tzw. majątek, przy działkach budowlanych aż do cmentarza komunalnego.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

W ramach tego zadania została wykonana nowa podbudowa wraz z nawierzchnią asfaltową oraz pobocza. Zrealizowana inwestycja znacząco podniesie standard życia mieszkańców oraz zwiększy poziom bezpieczeństwa. Na przebudowę drogi w Chełmcu Gmina Męcinka pozyskała dotację 326 091,00 zł z budżetu państwa - MSWiA oraz Wojewody Dolnośląskiego. Całkowity koszt inwestycji wynosi 407 614,55 zł. Z budżetu Gminy Męcinka wydatkowano kwotę 81 523,55 zł.

- W imieniu mieszkańców składam serdeczne podziękowania pani Minister Elżbiecie Witek za przychylność i wspieranie naszych działań na rzecz rozwoju Gminy Męcinka – mówi wójt Mirosław Brzozowski.  

Droga przed inwestycją: 

Droga po inwestycji:

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.