Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Kolejna nowa droga gminna w Mściwojowie

Już wkrótce ruszą dalsze prace na terenie Mściwojowa w granicach działek nr 331 i 339/4.

Fot. Adrian Zawierucha © Adrian Zawierucha

W przeprowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego dokonano wyboru wykonawcy zadania, a podpisanie umowy z firmą Usługi Montażowo Budowlane A.J.M. Artur Gawłowski  z siedzibą w Kamiennej Górze, nastąpi już w najbliższych dniach.

Środki na realizację zadania pn.: „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Mściwojowie położonej w granicach działki nr 331 i 339/4" pochodzą z dotacji celowej z budżetu Województwa Dolnośląskiego na finansowanie ochrony, rekultywacji i poprawy jakości gruntów rolnych. W ramach zadania przewiduje się wykonanie drogi o nawierzchni asfaltowej o długości 375 mb wraz z odwodnieniem oraz odcinkiem kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej w celu uzbrojenia przyległych do przebudowywanej drogi działek budowlanych.

Zakończenie prac planowane jest w lipcu br.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

mf
mf1 maja 2017 o 16:16
Nudne
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.