Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kolejna inwestycja drogowa w Piotrowicach zakończona

Zakończona została kolejna inwestycja, tym razem budowa około półkilometrowej drogi w Piotrowicach.

Fot. materiały prasowe © Gmina Męcinka

Zrealizowany projekt poprawia standard życia i bezpieczeństwo mieszkańców. W ramach zadania wykonano nową podbudowę, nawierzchnię asfaltową oraz pobocza. Na realizację inwestycji Gmina Męcinka pozyskała 96 600 zł z budżetu Województwa Dolnośląskiego. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 243 362,82 zł. Z budżetu Gminy Męcinka wydatkowano kwotę 146 762,82 zł.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

friend
friend2 listopada 2017 o 18:07
Chodniki w każdej wiosce - tak jak na Opolszczyźnie
Lubię to! 0
borus
borus31 października 2017 o 14:07
Kiedy Piotrowice będą skomunikowane z S3 przez Cukrowniczą ?
Chodzi o most na Nysie Szalonej.
Oczywiście dla samochodów ciężarowych, bo obecnie przez stary mosteczek mogą przeciskać się tylko osobówki. A jak przejeżdża bojowy wóz Straży Pożarnej z pełnym obciążeniem? Czy objeżdża przez Jawor - Limanowskiego?
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.