Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kolejna duża inwestycja drogowa w gminie z promesą

Gmina Wądroże Wielkie otrzymała promesę na przebudowę drogi gminnej Gądków - Jenków.

Fot. Gmina Wądroże Wlk. © Gmina Wądroże Wielkie

W ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk zywiołowych zadanie pn. "Przebudowa drogi gminnej 107378D, relacji Gądków - Jenków, dz.179, 170, 169 obr. Jenków, dz. nr 118 obr. Gądków w km 0+ 000 - 2+015 [intensywne opady deszczu lipiec 2016 r.]" otrzymało dotację w wysokości 693 000 zł z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.